Alvina Hazır Eşarp Modelleri

Alvina Hazır Eşarp Modelleri

Alvina hazır eşarp modelleri, son yıllarda pratik ve zamandan kazandırması sebebiyle oldukça fazla tutulur oldu. Hazır eşarp ya da hazır türban kavramı içinde hem abiye ve abiye türü kıyafetler üzerine yapılan türban ve eşarp modelleri hem de tak çık tarzında dakikalarca düzgün yapmaya uğraşmadan bağlanan eşarplar var. Yazı içerisinde bu modelleri tanıtacağım ve yazı sonunda bir galeri halinde bu modelleri size sunacağım.

Alvina Hazır Eşarp Modelleri İncelemesi

Alvina Hazır Eşarp Modeli
Alvina Hazır Eşarp Modeli

Hazır türbanlar, kullanılacağı yere ve kıyafete göre değişse de düzgün durması için gereken kumaş türü kreptir. Çünkü krep kumaşlar çok fazla kırışmaz ve daha düzgün durabilecek tarzdadır. Bunun yanında saten ya da kalın saten düz renk eşarplar da hazır eşarplar için uygundur.

Alvina Hazır Eşarp Modelleri
Alvina Hazır Eşarp Modelleri

Üzerine uygun bir aplike dikilen ya da monte edilen bir saten eşarp gayet güzel bir abiye hazır eşarp halini alabilir. Alvina hazır eşarp modellerinde de durum bundan ibaret aslında. Düz tek renk saten eşarplar üzerine aplike edilen taşlı, incili, pullu ya da dantelli parçalar bir anda eşarbı abiye bir eşarba dönüştürebiliyor.

Alvina Hazır Topuzlu Eşarp Modeli
Alvina Hazır Topuzlu Eşarp Modeli

Tesettür modası diye bir tabir çıkalı bayan kuaförlerde türban başı yapmaya eleman yetişmiyor. Hatta artık kuaför ve güzellik merkezleri bu işin eğitimini almış veya alan kişileri yanında çalıştırmaya özen gösteriyor.

Alvina Hazır Topuzlu Eşarp Modelleri

Alvina Hazır Eşarp Modelleri Tüm Güzel Modeller

Uzun Pelerinli Alvina şal Modeli

Alvina hazır eşarp modelleri, abiye elbiseler üzerine güzel renk ve model dikkat edilerek kombin yapıldığında kuaföre gitmeden takılabilecek bir hazır eşarp türleridir. Bazı modellerde çeşitli renkler kullanılarak daha fazla seçenek sunuluyor. Hazır eşarplar, çiçek figürlerinden incili zincirlere kadar çok farklı aksesuarla süslenebiliyor.

Mavi Alvina Hazır Kombin Eşarp Modelleri
Mavi Alvina Hazır Eşarp Modelleri

Özellikle duvak şeklinde üst kısımdan aşağı kadar tüller inen hazır eşarp modelleri oldukça şık ve iddialı görünüyor.

İlginizi Çekebilir :   2017 Kışına Ait En Güzel Kaban ve Mont Modelleri

Dantelli Siyah Alvina Hazır Eşarp Modelleri

Sanıldığının aksine çok yüksek meblağlarda da değiller. Hatta şu sıralar Alvina online satışta indirimli hazır eşarplar 69 TL ile 99 TL arasında değişen fiyatlarda. Alvina abiye elbise ile aynı renkte veya tam zıt renkte bir Alvina hazır eşarp kombin yaparak rahatlıkla bir düğüne katılabilirsiniz.

( Son Güncelleme : 17.01.2018 )

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status