Anna Lucci Eşarp Modelleri 2019

Anna Lucci Eşarp Modelleri 2019

Bu yazımızda anna lucci eşarp modelleri 2019 yılı modelleri hakkında bilgi vereceğiz. Bu modelleri vermemizin sebebi kalitesine göre emsallerine göre ucuz olmasıdır. Anna lucci eşarp modelleri 9 lira ile 17 lira arasında değişiyor, twill eşarp modellerinin de bu fiyatlarda olması insanı şaşırtıyor doğrusu. İlk olarak seçmiş olduğum 9 modeli sizlerle buluşturacağım geri kalan modelleri yazı sonunda ki galedirden görebilirsiniz.

Ayrıca tüm modelleri harmanlayarak oluşturduğumuz videoya buradan ulaşabilirsiniz. Bu modelleri modanisanın internet sitesinden bulmanız mümkündür.

Anne Lucci Karışık Renkli Batik Eşarp

karışık renkli batik eşarp
karışık renkli batik eşarp

Yazımıza başlarken bu fiyatlara başka markalarda bu tarz eşarplar bulamazsınız demiştik bu eşarpta bu sözümüzü kanıtlar nitelikte, gayet şık ve hoş renkleri olan batik eşarp modeli

Elegant Anne Lucci Eşarp Modeli

açık renkli elegant eşarp modeli
açık renkli elegant eşarp modeli

Bu eşarp modeli de gayet elit bir eşarp modeli olmakla beraber iş kadınlarına tavsiye edebileceğim bir modeldir. Fiyatları ise 9 lira ile 17 lira arasında değişmektedir. Özellikle beyaz elbiseler ile güzelce kombin yapabilirsiniz.

Anne Lucci Desenli Eşarp Modeli

anne lucci desenli pamuk eşarp
anne lucci desenli pamuk eşarp

Desenli pamuklu eşarp modeli yine farklı tarzı ile dikkat çeken bir modeldir. Ebru sanatına benzer yapısı işle dikkat çeken bu eşarp modeli ucuzluğu ile dikkat çekmektedir.

Fuşya Fileli Anna Lucci Eşarp Modeli

fuşya fileli eşarp anna lucci
fuşya fileli eşarp anna lucci

Bu modelde gayet göz alıcı bir model olarak dikkat çekmektedir fuşya deseni her zaman sevmişimdir. Fileli modeller 2019 yılında çok fark yaratacaktır, özellikle beyaz giyinmeyi sevenler için doğru tercih olacaktır.

Anne LucciTwill Eşarp Modelleri 2019

Twill eşarp modelleri her zaman baş seçimlerimizden biri olmuştur, gerek kırışma yapmaması, gerekse çok şık parlak desenleri ile dikkat çekmektedir.

Aşağıdaki twill eşarp modellerini beğenebilirsiniz, fiyat olarak da kumaşa göre gayet normaldir.

somon rengi twill eşarp modeli anna lucci
somon rengi twill eşarp modeli anna lucci
anna lucci pıtpıt eşarp
anna lucci pıtpıt eşarp

Karışık Renkte Anne Lucci Eşarplar

Karışık renkte eşarpları genelde ben pek başarılı bulmam renk karmaşası hoşuma gitmese de anna lucci eşarp modelleri 2019 yılında gayet güzel modeller ile öne çıkıyorlar. Aşağıdaki modellere göz atabilirsiniz, gayet başarılı modeller mevcut.

İlginizi Çekebilir :   Tekbir Eşarp Modelleri
karışık renkli anna lucci eşarp
karışık renkli anna lucci eşarp
karışık renkli twill eşarp
karışık renkli twill eşarp
renkli anna lucci eşarp
renkli anna lucci eşarp

Anna lucci eşarp modelleri 2019 yılına ait tüm modelleri aşağıdaki galeriden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu seri ile ilgili birde video yayımlayacağız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status