Argite Eşarp 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Argite Eşarp 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Argite Eşarp ve Argite Şal modelleri 2017 ilkbahar yaz koleksiyonu içinde birbirinden güzel ipek eşarplar, pamuklu şallar yer alıyor. İpek eşarp üzerine el emeği ile tek tek hazırlanan ipek eşarplar, desenlerinin kişiye özel olmasını sağlıyor. 2017 yazının çok sıcak olacağı düşünülürse pamuklu şallara da ipek eşarplara da tesettürlü bayanların her daim ihtiyacı olacak. Olmuşken de neden size özel olmasın?

Kişiye özel eşarp ve şal çeşitlerini geliştiren, büyüten ve kaliteli eşarp ve şal modelleri ile tesettür modasında (!) yerini alan Argite Eşarp, 2017 ilkbahar yaz koleksiyonunda ebru sanatı ile ipek eşarplara farklı desen alternatifleri sunarken pamuk dokuma şallarla ise terletmeyen, rahat ve kullanımı kolay şal modelleri ile de şal takmayı seven bayanların kalbini on ikiden vuruyor.

Argite 2017 eşarp modelleri için çok karmaşık olmayan, göz yormayan desenlere sahip ebru sanatı ile desenlendirme yaptı. Aynı renkler ve aynı desen yapılsa bile birebir aynısı elde edilemeyen ebru sanatındaki desenlere sahip eşarplar dolayısıyla sadece bir adet oluyor. Sadece size özel bir ipek eşarp sahibi olmak isterseniz Argite eşarpta size göre de desenler var mı diye bakabilirsiniz.

Argite Eşarp Ebruli 2017 7

Argite şal modelleri de yine birbirinden güzel ve farklı. İpek şal modellerinin olduğu gibi son yıllarda çok daha fazla tercih edilen şifon şallar da mevcut koleksiyonda. 2017 şal modelleri ile paralel giden Argite yeni sezon şal modellerinde iki renkli şifon şallar, pamuksu şallar ve minik desenlere sahip şal modelleri başı çekiyor. Çift taraflı kullanım sağlayan iki renkli şifon şalları kombinlerinize göre ayarlayabilir iki tarafı da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Argite Otantik şal Modelleri 2017 9

Argite şal modelleri arasında otantik şallar dikkat çekerken abiye kıyafetlerinizi tamamlayacak payetli abiye şallara da bir göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Deri Görünümlü Şifon Şal Modelleri 2017

Argite Eşarp ve Argite Şal 2017 ilkbahar yaz koleksiyonu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status