Armine 2016 İlkbahar Yaz Eşarp Koleksiyonu

Armine 2016 İlkbahar Yaz Eşarp Koleksiyonu

Armine, 2016 ilkbahar ve yazının en fazla tercih edilen eşarp ve şal markası olacağa benziyor. Öyle güzel bir eşarp koleksiyonu hazırlamışlar ki, desenler, renkler havada uçuşurken trend şallar da Armine 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu na farklı bir boyut getirmeye hazırlanıyor.

Aslında desenler her zamanki gibi olmasına rağmen renk seçimleri birbirinden güzel olmuş. Renk renk çiçeklerin sanki cennete açılan bir kapıdan giriyormuşsunuz havası ve eşarpların vazgeçilmez deseni kemer desenli eşarplar.

Armine 2016 spring summer yani ilkbahar yaz koleksiyonundaki eşarplar tam da mevsim renkleri ve desenleriyle donatılmış. Şöyle ki; ilkbaharda yağan yağmurlardan esinle Armine şemsiye desenli ipek eşarp modeli çok ilgi çekici olmuş. Ayrıca yaz mevsiminde her türlü meyve ve sebzenin bin bir çeşit rengi gözümüzü gönlümüzü açarken Armine 2016 ilkbahar yaz eşarp koleksiyonunda da her türlü renk var. Tam bir yaz havası hakim koleksiyona.

Gelelim Armine 2016 ilkbahar yaz eşarp koleksiyonundaki trend şallara. Bu şalların yeri apayrı. Neden mi? Yıllarca kullanabileceğiniz bir tarzda tasarlanmış ve hazırlanmış. Öncelikle çizgileri dikkat çekici ve sportif bir yapıya sahip olduğundan klasik şal modellerinden oldukça farklı. Bunların üstüne bir de Armine kalitesi ve tecrübesini de katarsak bu şallar, piyasayı yerinden oynatacak.

Farklı tasarımları, değişik desen ve mükemmel renk uyumları ile 2016 Armine İlkbahar Yaz Eşarp Koleksiyonu :

İlginizi Çekebilir :   Armine 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status