Armine Eşarp Bağlama Modelleri

Armine Eşarp Bağlama Modelleri

Eşarp bağlama yöntemleri oldukça fazladır. Ancak bu modellerin hepsi her yüz tipine uygun olmuyor. Yüz şeklini bilen tesettürlü bayanlar mutlaka kendi yüz tipine göre eşarp ya da şal bağlamalıdır. Aksi halde kötü bir görüntüye sebep olacaktır. Yazı sonunda armine eşarp bağlama modelleri hakkında bir video paylaşacağım, umarım işinize yarar.

Armine markası gibi güzel ve kaliteli ipekten üretilen eşarpları bağlamak ise yeni kapanan bayanlar için biraz oyalayıcı olabilir. Ama hiç üzülmeyin. Kare eşarp için şal biçiminde bağlama ilk günlerde size kurtarıcı olacaktır.

Armine Eşarp Bağlama Modelleri Püf Noktaları

Armine Eşarp Bağlama Modelleri şık Model
Armine Eşarp Bağlama Modelleri şık Model

Armine ipek eşarp herhangi bir kenarı olacak şekilde başa konur. Çene altından iğneyle sabitlenir. Genellikle çene altından iğneyle tutturulunca kulakların üzerine biriken kumaş kabarık durur. Bu kabarık kısım da düzeltilerek tekrar çeneden iğnelenebilir veyahut bu kısım düzeltilerek arkada kalan kısımlar önden çapraz biçimde geçirilerek bağlanır. Arkada bir kısa önde bir kısa köşe kısımları sarkacak şekilde eşarba son hali verilir. Dilerseniz boyna gelen kısımda eşarba bir broş takılabilir. Bu şekilde kare ipek eşarp da şal şeklinde bağlanmış olur.

Armine Eşarp Bağlama Modelleri Uygulama Videosu

Armine Eşarp Bağlama Modelleri çok şık
Armine Eşarp Bağlama Modelleri çok şık

Armine Eşarp Bağlama Modelleri Zarif Model

Armine eşarp bağlama modelleri ile ilgili yazı sonunda ki videoya geçmeden evvel size burada verdiğim linklerden bahsetmek isterim. Bu linklerde her yaşa uygun bağlama modelini bulabilirsiniz. Çok farklı zarif modeller mevcut herhangi birisini seçebilirsiniz, her birinin uygulama videosu vardır. Çok kullanışlı modeller olmakla beraber ayrıca pratik olması ile de sizi yormayacaktır.

15 Adet Resimli Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

Suna Yurtalan Eşarp Bağlama Stili

Şalı Eşarp Gibi Bağlamak için Tıklayınız

Yaşa Göre Eşarp Bağlama Stilleri

Kolay Eşarp Bağlama Teknikleri Video

Size vereceğim bu video da armine eşarp bağlama modelleri eşarbı şal gibi bağlama uygulaması izleyeceksiniz. Genelde bu tarz kullanımlar mevcut olsa da bu model diğerlerine göre sanki bir adım önde gibi duruyor. Armine eşarp bağlama modelleri ile ilgili ilerleyen günlerde daha farklı uygulamalarda vereceğim. Umarım size uygun bir model olmuştur, denemekten çekinmeyin, yorumlarınızı bekliyorum.

İlginizi Çekebilir :   Armine Eşarp 2015-2016 Romantik Pembeler

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status