Armine Eşarp Desenleri Örtünce Nasıl Durur?

Armine Eşarp Desenleri Örtünce Nasıl Durur?

Kare olarak açıp da bakılan eşarp modellerindeki desenler bazen başa örtüldüğünde hayal kırıklığına yol açabilir. Eşarbın ortasında duran bir desenin eşarp bağlandıktan sonra eşarp önünde olması beklenemez. Ancak genellikle arkadan bakıldığında eşarbın büyük kısmı görüldüğü için eşarp deseni de buradan anlaşılabilir.

Eşarp alırken çoğu mağazada eşarbı şöyle bir üçgen yapıp başınıza almaya izin verirler. Ten rengine uyuyor mu, sizi açıyor mu bakmak şart. Ancak internet ortamından sipariş verdiğinizde beğendiğiniz eşarp modelini denemek gibi bir şansınız olmadığından Armine eşarp modellerinin örtünce nasıl durduğunu gösteren ve tanıtan bir yazı hazırlamak istedik.

Armine, yıllardır çizgisinden ve kalitesinden ödün vermeden üreten, tasarlayan bir marka. Armine eşarp modelleri ülkemizde oldukça tutulan öncü eşarp markalarından biridir. Sezon eşarpları olduğu kadar eski sezonları bile yok satan Armine eşarpta, şu an online olarak indirimli yeni sezon eşarp modelleri vardır.

Peki yeni sezon eşarplarına bayıldığımız Armine eşarp modelleri başımıza örtünce nasıl görünür?

Bilindiği üzere çiçek desenleri eşarp modellerinin büyük çoğunluğunu oluşturur. Ortaya yerleştirilen kocaman bir çiçek buketi işte başınızda böyle güzel durur. Genellikle bayanlar marka eşarp aldıkları zaman onu göstermeyi severler. Bu yüzden Armine yazısı sırttan sarkan eşarp üçgeninin hemen ucunda olacak şekilde örtülen bu güzel çiçek desenli Armine eşarp, desensiz kenarları sayesinde hoş bir duruş sergiliyor. İndirimli yeni sezon bu eşarp 99.00 TL den satılıyor.

Yazı desenli eşarp modellerinde genellikle bir kaygı olur; çünkü başörtüyü örtünce yazı anlaşılmaz. Ancak Armine nin bu eğlenceli yazı tekniği sayesinde eşarp deseni anlaşılmasa bile gökkuşağı görüntüsünde hoş bir desene sahip gibi görünür eşarbınız.

Yeni sezon Armine eşarp modelleri 2017 yılında manzara resimlerine de oldukça geniş yer verdi. Masmavi bir deniz ve gökyüzü ile ağaçların, çiçeklerin olduğu bu resimde tarih kokusu da geliyor burnumuza. Koyu bir zemine oturtulan manzara deseni eşarp örtülünce oldukça farklı duruyor. Sizce nasıl?

İlginizi Çekebilir :   Armine Yeni Sezon Eşarp ve Şal Koleksiyonu

Eşarp desenleri, başörtü örtülünce değil, kare biçimindeyken tasarlandığı ve basıldığı için desenler örtüldükten sonra anlamını yitiriyor gibi görünse de renkler her zaman ortada. İşte Armine 2017 eşarp modelleri içinde bulunan eşarpların örtülünce nasıl durdukları:

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status