Armine Eşarp Modelleri

Armine Eşarp Modelleri

Armine Eşarp Modelleri

Sezonun şifrelerini çok doğru çözen Armine, en trende renkler, desenler ve yüksek kaliteli dokumalar ile ürettiği yeni eşarp modellerini beğeninize sunuyor.

Gül Desenli Modeller

Sezonun en çok kullanılan desen, gül desenidir. Yine sezonun moda renklerinden, mor ve kırmızı, bu desenlerde bolca kullanılmıştır. Genellikle, büyük gül desenleri ve canlı renklerle hazırlanmış modeller, genç bayanların daha çok tercih ettiği bir model. Pastel renklerde çiçek desenli Armine Eşarp modelleri, sezonun trenlerini, en güzel şekilde yansıtıyor.

Geometrik Desenler

Modanın her alanda kullanmaktan bıkmadığı kaz ayağı deseni, Armine Eşarp Modellerinde de göz alıyor. Altın rengi ile zenginleştirilen eşarp modelleri, günlük kullanım için uygun olduğu kadar, davetlerde de kullanım rahatlığı sunuyor.

Puantiyeli Eşarp Modelleri

Armine, birbirinden şık puantiyeli eşarpları ile gönüllerde taht kurdu. Aynı ayna birlikte kullanılan, farklı boyutlarda ama belli bir sıralama ile yerleştirilen puantiyeli modeller, dikkat çekiyor. Genellikle, koyu renk zemin üzerine açık renk puantiyeler şeklide çalışılmış modeller, alma ve takma isteği uyandırıyor.

Desensiz Eşarp Modelleri

Genellikle saf ipek ile üretilen Armine Eşarp, desen sevmeyen, daha sade giyinmek isteyenleri de unutmamış. Sadece kenarında çok küçük motifleri olan, geri kalanı tek renk beyaz ve bir diğeri gece mavisi olan modeller, sadeliği sevenler için. Şal eşarplarında, desen kullanmamaya gayret eden Armine, oldukça hoş seçenekler sunuyor.

İlginizi Çekebilir :   Armine Eşarp Outlet
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. […] Armine eşarp modellerinde ilkbahar yaz sezonuna ait eşarplarda son indirim var. Armine saf ipek eşarp modellerinden iki tanesini kapsayan bu indirimde fiyat inanılmaz; sadece 50 TL. Normal fiyatı ise 104.9 TL. Biri bordo renk üzerine rüzgar esintisi şeklinde serbest desen çalışması taşıyan bir eşarp modeli, diğeri ise klasik renklere ait bir eşarp. Siyah, beyaz ve kırmızının kullanıldığı bu saf ipek eşarp da Armine kalitesiyle son indirimde dizleri bekliyor. […]

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status