Ateş Kırmızısı Saç Rengi

Ateş Kırmızısı Saç Rengi

Kırmızı renk aşk ve tutkunun rengidir. Kırmızı saç bir kadını tamamen vamp birisine dönüştürebilir ve göz alıcı bir görüntü katar. Geçici boyalarla sizde ateş kırmızısı saç renk tonlarını deneyip imajınızı  değiştirip, farklı imajlar yaratabilirsiniz. İddialı bir şekilde çoğu bayanın cesaret edemeyeceği bu dönüşüm ile kendi cinslerinize de meydan okumuş olabilirsiniz.

Bu yazımızda bir kaç adet ateş kırmızısı saç rengi önerisi vereceğiz, bu önerilerden sevdiklerinizi sizde uygulayabilirsiniz. En çok sevdiğimiz modellerden bir kesit sunacağız, umarım beğenirsiniz.

 

Ateş Kırmızısı Saç Rengi Önerileri

 

açık ateş kırmızısı saç rengi
açık ateş kırmızısı saç rengi

 

Ateş Kırmızısı Rengi çoğunlukla açık tenli olan kadınlarda çok daha verimli olan tercihtir. Boyalar sadece kutusundaki göründüğü renkteki gibi değil, aynı zamanda sizin orijinal saç renginizin etkisiyle de minimal farklılık yaratabilirsiniz.

 

ateş kırmızısı saç rengi omuzlarda
ateş kırmızısı saç rengi omuzlarda

 

parlak ateş kırmızısı saç rengi
parlak ateş kırmızısı saç rengi

 

Eğerki kahve tonlarındaki bir saç rengine sahip iseniz ateş kırmızısı boya tercihi sonrasında hafif kızılımsı bir ışık bırakır. Yani kızıl renge de biraz benzeyebilir. Dolayısıyla boya seçimi yapacağınız zaman profesyonel birisine danışmanız da fayda var.

 

Ateş Kırmızısı Saç Rengi Tonları

 

ateş kırmızısı saç rengi önerisi
ateş kırmızısı saç rengi önerisi

 

Kızılın bilindiği üzere bir çok tonu vardır ve ateş kırmızısı saç rengi tonu kendine has havası ile dikkat çeken bir kızıl tonudur. Bu saç rengini ayırt etmeniz için aşağıdaki görsele bakabilirsiniz. Görüldüğü üzere diğer kızıl renkler çok dikkat çekici görülmemektedir. Ateş kırmızısı saç rengi görüldüğü üzere diğerlerine oranla daha dikkat çekici bir yapıdadır.

 

Ateş kırmızısı saç rengi tonları
Ateş kırmızısı saç rengi tonları

 

Burada görüldüğü üzere en sağdaki model ile en sol ve ortadaki model arasında parlaklık ve kırmızılık açısından çok fark vardır, bu şekilde bir saça sahip olmak isterseniz ateş kırmızısı saç rengi tam size göre.

İlginizi Çekebilir :   Aker 2016 İpek Eşarp Modellerinde İndirim

 

Düz Saça Ateş Kırmızısı Saç Rengi Gider Mi

 

düz saça ateş kırmısızı saç rengi
düz saça ateş kırmısızı saç rengi

 

Ateş kırmızısı saç rengi ile ilgili en çok sorulan soruların başında düz saça ateş kırmızısı saç rengi gider mi sorusudur. Cevabını aşağıdaki görselden bulabilirsiniz. Bence en açık rengi olmamak şartı ile düz saça ateş kırmızısı saç rengi yakışmaktadır.

 

Rihanna Ateş Kırmızı Saç Rengi Modeli

 

rihanna ateş kırmızısı saç rengi
rihanna ateş kırmızısı saç rengi

 

Alta farklı renk tonlarında saç renklerine uygulandığı zaman ortaya çıkan renk farklarını da görmüş olursunuz. Ateş kırmızısı saç renginde, pop star Rihanna’nın kullanım sonrasında dünyada hiç olmadığı kadar tercih edilen saç renkleri arasına girdi.

 

kırmızı şarap rengi saç modeli
kırmızı şarap rengi saç modeli

 

çok açık renkte ateş kırmızısı saç rengi
çok açık renkte ateş kırmızısı saç rengi

 

Daha önce birçok filmde gördüğümüz bu modelde yine kendine has çarpıcı bir ateş kırmızısı saç rengi önerisi, bu model ile tekdüze saç renginizden sıyrılıp çok farklı görünebilirsiniz.

 

Kına ile Yapılan Ateş Kırmızısı Saç Rengi

 

Kına ile yapılan ateş kırmızısı saç rengi
Kına ile yapılan ateş kırmızısı saç rengi

 

Bu renge kına ile de ulaşmanız mümkün olsa da çok zor olduğu için eğer daha önce deneyiminiz yoksa ve profesyonel değilseniz ateş kırmızısı saç rengi için boya kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status