Başörtü Modelleri

Başörtü Modelleri

Başörtü Modelleri

Başörtüsü kullanmak, hayatınızın tümünü etkileyen ve destekleyen önemli bir olgudur. Kıyafet seçimi gibi konularda kısıtlanmış hissetmemek için başörtüsü modellerini bilmek iyi olabilir.

Günlük Başörtü Modelleri

Başörtüsü kullanıyorsanız, muhtemelen evdeyken kullanmıyorsunuzdur. Ancak başörtüsünü sadece dışarıda kullanılacak bir eşya gibi görmemekte fayda var. Evde ve yalnızken bile kullanılması, hijyen kurallarına uygun olacaktır. Yemeni, hafif ve ince kumaşlarla üretilmiş, kenarları boncuklu veya renkli iplerle hazırlanmış oyalarla canlandırılmış başörtüsü modeli, bu durumlar için uygundur. Bir hamur işi yaparken veya sulu bir yemek hazırlarken bile başınızda olabilecek bir modeldir. Bazı işyerlerinde de, iş sırasında yemeni takmanız, hoş görüntü ile birlikte rahatlık sağlayacaktır.

Hazır Türban Başörtü Modelleri

Bu hazır türbanlar, karakterinize ve zevkinize göre bir şeklini bulduğunuz zaman, çok ciddi zaman kazandırır. Başınıza takıp, tüm saçlar görünmeyecek şekilde saçlarınızı topladığınızda, neredeyse bütün gün başınızda bir örtü olduğunu unutabilir, sürekli düzeltmek zorunluluğu hissetmeyebilirsiniz. Belli bir yaşın üzerindeki kadınların tercih ettiği model, kazandırdığı zaman nedeniyle, genç nesil tarafından da ilgi görmeye başladı.

Şal Başörtü Modelleri

Genellikle dış mekânlarda kullanım için tercih edilen bir model. Okula giden ve tüm gün eşarbıyla uğraşacak vakit bulamayan gençler kadar, yarattığı rahat ve şık görüntü nedeniyle, daha geniş bir yaş skalasının da kullanmaya başladı bir model. Bu model, bazen uzun kenarları toplanarak ya da örülerek, saç gibi bir görüntü de sağlıyor.

İlginizi Çekebilir :   Günlük Giyimin Olmazsa Olmaz Parçaları
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status