Bayan Saat ve Bileklik Kombinleri 2016

Bayan Saat ve Bileklik Kombinleri 2016

Son yıllarda bayan saat ve bileklik kombinleri özellikle bayanlar için çok çeşitlendi. Saat de bir ihtiyaç olmakla birlikte aksesuar olarak daha fazla kullanılmaya başlandı. Son zamanlarda bileklik ve saat birlikte satılır oldu. Böylece bilekliklerle birlikte kullanımı da artmış oldu.

Bayan Saat ve Bileklik Kombinleri Önerileri

İnce Elegant Bayan Saat Ve Bileklik Kombinleri
İnce Elegant Bayan Saat Ve Bileklik Kombinleri

Dore ve lame renkleri yani altın sarısı ve gümüş grisi renkleri takılarda, ayakkabılarda, kıyafetlerde sıklıkla kullanılan terimler. Bileklik ve saat kombinleri de genellikle bu iki renklerde kombinleniyor.

Mor Bayan Saat Ve Bileklik Kombinleri
Mor Bayan Saat Ve Bileklik Kombinleri

Türkçü Bayan Saat Ve Bileklik Kombinleri

Dore renkli saatlere yine dore ve çeşitli renklerdeki bileklikler eşlik ediyor. Pembe, mavi, kırmızı vs gibi canlı renkler dore renk ile mükemmel uyum sağlıyor. Lame ile de siyah renkteki bileklikler ile güzel bir görünüme kavuşuyor.

Saat Ve Bileklik Modelleri
Saat Ve Bileklik Modelleri

Püsküllü Bayan Saat Ve Bileklik Kombinleri

Özellikle dore renkteki saat ve bileklik kombinleri, abiye elbiselerle güzel ve şık bir görüntü veriyor. Sade abiye elbiseleri tercih edenler için bu saat bileklik kombinleri aksesuar olarak doğru bir seçim olacak. Ancak bazı saat bileklik kombinleri daha günlük ya da spor bir kıyafete uygun olacağı için özel gün ve davetler için seçim önem taşır.

Bayan Saat ve Bileklik Kombinleri İncelemesi

3 Farklı Bayan Saat Ve Bileklik Kombinleri

İlk olarak erkekler için tasarlanan bu modeller son yıllar da bayanlara da hitap ediyor. Bu modellerden en çarpıcı modelleri vermeye çalıştık. Bu modellerden en güzelleri ile bir de video hazırladık. Bayan saat ve bileklik kombinleri elegant modelleri ile göz kamaştırıyor.

Altın Bayan Saat Ve Bileklik Kombinleri

2018 yılının en moda ayrıntısı olan püsküller her yerde olduğu gibi saat bileklik kombinlerinin, bilekliklerini de süslüyor. Bu modelleri daha çok incelemek için galeriyi inceleyebilirsiniz.

( son güncelleme : 29/01/2017 )

İlginizi Çekebilir :   Silk Home Eşarp Modelleri 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status