Birbirinden Güzel Hazır Türbanlar

Birbirinden Güzel Hazır Türbanlar

2017 yılında çeşit çeşit şal modelleri yine tüm bayanların dolaplarında yerini alacak. Tulipa Turban, farklı şal modelleri ile tesettürlü bayanların kıyafetlerine uygun pek çok şal modelleri sunuyor. 2017 şal modelleri arasına girecek farklı şal modelleri arasında Yelpaze Hazır Türban da yerini aldı bile. Mıknatıslı şal modelleri hakkında daha önce sizlere bir bilgilendirme yazısı hazırlamıştık. Aynen o şal modelleri gibi bunlar da mıknatıslı şal modellerinden; ancak renk bakımından daha zengin ve kullanımı eğlenceli.

Şal bağlama modellerinin en fazla tercih edilenlerinden biri de başın üstünden geçirerek dolama modelidir. Mıknatıslı şallar tam da bu şal bağlama şekline göre ayarlanmış mıknatıslarla tasarlanmıştır. Başınızda doladığınız yerdeki mıknatıslar sayesinde iğne ya da eşarp mıknatısına gerek duymadan kolaylıkla türbanınızı örtebilirsiniz. Mıknatıslı şallar, şifon şallar oldukları için duruşları, renkleri ve bağladıktan sonraki şekilleri gayet muntazama ve şık bir şekilde görünür.

Mıknatıslı yelpaze hazır türban modelleri ile birbirinden farklı renklerde tasarlanmış şallar var. Adı üstünde yelpaze şeklinde farklı renk kumaşlarla baş üstünde bir desen tasarlanmış ve hazır türban takıldığında ortaya değişik bir şal modeli çıkmış.

Miknatisli Yelpaze Hazir Turban Modelleri 2017 5

Yelpaze hazır türbanlar dışında Tulipa Turban kalitesi ve farkıyla daha farklı hazır türbanlar da sizler için üretildi. Bunlardan en beğenilenler arasında kemerli düz bantlı ve kemerli çapraz bantlı hazır türban modelleri geliyor. Hanımların farklı ve şık görünme çabası sonunda farklı şal modelleri hazırlamaya devam eden tekstil sektöründe hazır türban modelleri de oldukça fazla rağbet görüyor. Yine şalı baş üstünden dolama yöntemi ile bağlarken şal modelinde başın üstüne gelen bir kemer bulunuyor. Biraz bügülü duran ve üstünden de aynı kumaştan kemer geçirilen bu farklı şal modeli mıknatıslı olması sebebi ile de tesettürlü bayanlara büyük kolaylıklar sağlıyor.

İlginizi Çekebilir :   Zehrace Şal Eşarp Modelleri 2017

Miknatisli Kemerli Duz Bantli Hazir Turban Modeli 2017 6

2017 yılında yine birbirinden farklı desenlere, farklı modellere sahip hazır türban modelleri göreceğiz. Gerek renkleriyle olsun gerekse tasarım ve desenleri ile olsun hem yeni kapanan genç kızlar için hem de tüm tesettürlü bayanlar için büyük avantaj sağlayan şal modelleri dolaplarda yerini alacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status