Boncuk işlemeli Abiye Şal Modelleri

Boncuk işlemeli Abiye Şal Modelleri

Boncuk işlemeli abiye şal modelleri, bayanların isteklerine cevap vermek için tasarlanıyor, daha da çeşitleniyor ve beğenildikçe daha da fazlalaşıyor. Payetli şal modelleri de yine 2016 yılında sıklıkla kullanılacak şallar arasında olacak. Ancak taşlar ve boncuklarla işlenmiş şal modelleri de yine en çok tercih edilen şal modellerinin başında gelecek.

Boncukların tek tek işlendiği bu şal modelleri kişiye özel de üretilebilir. Şal rengi ve o renge uygun boncuklarla bezenmiş harika bir şal modeli, özel günlerde rahatlıkla kullanılabilecek bir şal olacaktır.

Boncuk işlemeli Abiye Şal Modelleri İncelemesi

Boncuk Işlemeli Abiye Türban Modelleri6
Boncuk işlemeli abiye şal modelleri

Boncuk işlemeli abiye şal modelleri yurt dışından ithal olarak gelse de son zamanlarda ülkemizde de üretilmeye başlamıştır. Fotoğraflarda ve galeride gördüğünüz üzere boncuk işlemeli abiye şal modelleri, sade fakat boncuk detaylar sayesinde de iddialı bir modeldir.

Boncuk Işlemeli Abiye Türban Modelleri3
Boncuk işlemeli abiye şal modelleri

Her abiye kıyafetin üzerine olmaz belki ancak boncukların yerine kristal taşlarla işlenerek de aynı abiye şal modeli rahatlıkla abiyelerin üzerinde kullanılabilir. Şal rengiyle abiye elbisenin rengi tam tutarsa ve sade bir abiye seçilirse tüm dikkatler şala çevrilir ve sade bir şıklık elde edilmiş olur.

Boncuk işlemeli abiye şal modelleri görsellerde de göreceğiniz gibi yurt dışında sugarscarf diye markanın abiye şal modelleridir. Butik mağazaları şeklinde bayileri olan bu marka kişiye özel de şal üretiyor.

Abiye şık Eşarplar
Boncuk işlemeli abiye şal modelleri

Boncuk işlemeli Abiye Şal Modelleri Galerisi

Bu modelin en güzel yanı daha önceden söylediğimiz üzere isteğinize yönelik boncuk işlemeli abiye şal modelleri üretmesidir.

Şal Takma Modelleri için Tıklayınız

Pliseli (Pileli) Şal Modelleri için Tıklayınız

Pratik Şal Modeli : Çıtçıtlı Şal için Tıklayınız

Dantelli Şal Bağlama Resimli Anlatım için Tıklayınız

Boncuk İşlemeli Abiye Şal modelleri tüm kreasyona aşağıdaki galeriden ulaşabilirsiniz;

İlginizi Çekebilir :   Ecrin Dijital Şallar
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status