Boneli Şifon Şal Modelleri

Boneli Şifon Şal Modelleri

Tesettür ciddi bir iştir. Bayanlar hem örtünme emrini yerine getirecek hem de kılık kıyafetinin düzgün görünmesini isteyecektir. Türban bağlama, başörtü bağlamak da önemli bir iştir. Bu sebeple bu yazımda çok basit bir şekilde tasarlanan boneli şifon şal modelleri hakkında yazacağım,  yazı sonunda bir de uygulama videosu görebilirsiniz. Örtünmeyi kolaylaştırmak tesettürlü bayanların elindedir aslında. Çünkü örteceği eşarp, şal ya da başörtü kumaşını doğru seçerse, eşarp şal bağlama yöntemlerini bilirse çok fazla zorlanmaz hem de çok zaman harcamamış olur.

Boneli şifon şal Modelleri Bej Model
Boneli şifon şal Modelleri Bej Model

Saç toplamak, uygun topuz yapmak, bone takmak ve başörtüyü bağlamak.. Uzun bir işlem gibi sıralansa da aslında rutin bir iş olduğu için tesettürlü bayanlar için zor değil. Ancak yeni kapanan bayanlar için biraz uzayabilen bir iştir. İşte bu devrede ortaya çıkan pratik şal modelleri, hazır bone şal modelleri kurtarıcı niteliğindedir.

Boneli Şifon Şal Modelleri İnceleme

Turkuaz Kırmızı Boneli şifon şal Modelleri
Turkuaz Kırmızı Boneli şal Modelleri

Hazır boneşallar, bone takmaya gerek kalmadan şalı bağlamanızı sağlar. Zira bone zaten şalın içinde vardır. İki işi bir iş gibi yaparken takmakta biraz zorlananlar da zaman geçtikçe alışacaklardır.

Boneli şifon şal Modelleri Mor Model

En fazla tercih edilen marka olmuş Gülsüm Elkhatroushi boneli şifon şal modelleri, alanların çok memnun kaldıkları pratik boneli şal modellerdir. Gülsüm Elkhatroushi’nin tasarım şalları ve ürünleri için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Gülsüm Elkhatroushi Pratik Şal Eşarp Modelleri için Tıklayınız

Gülsüm Elkhatroushi Lal Taşlı Şal Modelleri için Tıklayınız

Siyah Uzun Boneli şifon şal Modelleri

Önü çapraz şekilde tasarlanmış olan bu boneli şalların kumaşı da yine şifondur. Şifon çok eskilerde özel günler için, düğünler için kullanılan ince, zarif bir kumaş olmasına rağmen günümüzde özellikle son yıllarda sürekli adı geçer hale gelmiştir.

Boneli Şifon Şal Modelleri Uygulamalı Video

Siyah Uzun Boneli şifon şal Modelleri

Bone takmakla uğraşmadan, önü düz dursun diye uğraşmadan, rahatlıkla kullanabileceğiniz hazır bonesiz şifon şal modelleri için pek çok renk de üretilmiş. Boneli şifon şal modelleri uygulamasını merak edenler için aşağıda hem şifon şalların örneklerinin olduğu, hemde uygulamasının gösterildiği videoyu vereceğim.

İlginizi Çekebilir :   Touche 2017 Kış Koleksiyonu

Boneli Şifon şal modelleri hariç diğer pratik şal modellerimizi de aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Pratik Abiye Şal Bağlama Modeli için Tıklayınız

Akıllı Eşarp Bağlama Yöntemi için Tıklayınız

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status