Çantalarda Ponpon Modası

Çantalarda Ponpon Modası

Ponpon her yerde kullanılabilen ve dahası kendinizin evde de kolaylıkla yapabileceği sevimli bir aksesuardır. Bebek kıyafetlerinin pek çoğunda kullanılan ponponlar yün ipleriyle çalışılır. Atkı ve berede kullanılan ponponlar da yine örgü ipleriyle yapılır. Bu yazımızda çantalarda ponpon modası hakkında bahsedeceğiz. Kürk ponponlar yapısı dolayısıyla daha yumuşak ve incecik tüylerden yapıldığı içn daha narin ponponlardır. 2016 yılının moda trendleri arasına çoktan girmiş olan kürk ponponlar sırasıyla bayanların kullandığı aksesuarlara süs olarak takılmaya başlandı.

Çantalarda Ponpon Modası ve Aksesuarlar

Çantalarda Renkli Ponpon Modası
Çantalarda Renkli Ponpon Modası

Bayanların çeşit çeşit almaktan vazgeçemedikleri çanta ve ayakkabılarda 2018 yılında en çok kürk ponponları göreceğiz. Bir çok renkte ve kırçıllı olarak anahtarlık aksesuarına takılan kürk ponponları dilediğiniz başka küçük aksesuarlarla birlikte çantanıza takabilirsiniz. Çanta rengine göre seçilen kürk ponponlar, iki renk kombin de takmayı tercih edebilirsiniz. Mesela pudra pembesi bir çantanız varsa; hem pudra pembesi hem ekru renklerde iki ponpon takabilirsiniz. Ancak iki ponpon taktığınız çantanın boyutu biraz büyük olsun ki ponponlar çantadan büyük görünmesin.

çantalarda şekilli Ponpon Modası

Ayakkabılarda ponpon modası bahar ayı yaklaştıkça devleşecektir. Yolda gördüğümüz bayanların yarısının ayağında ponponlar rengarenk gözümüzü alacaktır. Şimdilik gözümüze takılanlar çantalardaki ponponlar. Bu arada ünlü markaların bazılarında imitasyon yerine gerçek kürkten yapılmış ponponlar satılıyor. Aman ha! İmitasyon kürk ponpon alın, hayvanlara zarar verip onlar üzerinden para kazananların suçlarına ortak olmayın.

Çantalarda Ponpon Modası ve Tüm Modeller

Ponpon Modası
çantalarda Ponpon Modası

Çantalarda ponpon modasının yanı sıra ponponlu şal modellerini de incelediğimiz diğer yazımızı altta linkini veriyorum, inceleyebilirsiniz. Çok farklı modellerden oluşan galerimize de göz atabilirsiniz.

çizgili çantalarda Ponpon Modası

Her yıl farklı tarzda farklı modeller modaya giriyor. Ben tüm sevdiğim ponponlu çantaları yazı sonunda verdiğim videoda derledim. Galerimizi ve videomuzu inceleyebilirsiniz.

( son güncelleme : 14/01/2018 )

İlginizi Çekebilir :   Bayramlık Tesettür Elbise Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status