Çiçekli Abiye Şal Bağlama

Çiçekli Abiye Şal Bağlama

Hızlı bir şekilde hazırlanmanız ve gideceğiniz yere yetişmeniz gerekiyorsa ve şık bir şal bağlamak istiyorsanız; beş dakikada kuaförde yapılmış gibi bir abiye türban bağlama videosu ile buradayız. Bu sefer sizlere çiçekli abiye şal bağlama videosunu tanıtacağız.

Çiçekli Abiye Şal Bağlama Nasıl Yapılır

Bone Şeklinde Abiye Şal Bağlama
Bone Şeklinde Abiye Şal Bağlama

Video hızlı çekim olsa da işlemler basit ve hızlıca yapılabilecek türden. Bu tür videolara yeri geldikçe sizler ile paylaşmaya dikkat ediyorum. Gerçekten çok faydalı, çok farklı bağlama türleri olabiliyor. Bunların hepsini özellikle güzel olanları sizlerle paylaşmak istiyorum. Çiçekli abiye şal bağlama videosu da beğendiğim modeller arasında yer alıyor.

Çiçekli Abiye Şal Bağlama Video Anlatımı

Sizde evde bu şekilde şal bağlayabilirsiniz, video da çok basit ve pratik bir şekilde anlatıyor. Aşağıda vereceğim linklerden de diğer eşarp bağlama videolarımıza ulaşabilirsiniz. Bir çok bağlama modeli, iğneli, iğnesiz olarak sunduk. Her biri birbirinden güzel bu videolar sayesinde eşarp ve şalları daha güzel bağlayabilirsiniz.

Pratik Abiye Şal Bağlama Modeli Video için Tıklayınız

Kendinden Mıknatıslı Bone şal Nasıl Bağlanır Video için Tıklayınız

Klasik ve Kolay Şal Bağlama Video için Tıklayınız

İğnesiz Eşarp Bağlama Video için Tıklayınız

Şal Nasıl Bağlanır Video Anlatımlı için Tıklayınız

Üst kısımda linklerini verdiğim iğnesiz eşarp bağlama modelleri son zamanların en popüler eşarp bağlama modellerinden birisidir. Aynı zamanda klasik stil de kolay olması itibari ile sıkça seçilen şal bağlama modelleridir. Pratik ve kendinden mıknatıslı bone de yeni şal bağlama modelleridir, son zamanlarda çok karşılaştığımız modellerdir.

Sarı Şal Ile Abiye Şal Bağlama
Sarı Şal ile Abiye Şal Bağlama

Önce bağlamak istediğiniz şalı bir ucu uzun olacak şekilde çene altından bağlayın. Şalın başınızdan sırtınıza doğru giden parçasından katlayarak başınızın üstüne iğneleyin. Ama hafif verev vermeyi unutmayın. Sonra arkaya doğru inen kısımdan şalı  katlayın ve başınızın üstünde sabitleyin. Sonra çapraz olacak şekilde her iki taraftan da sırasıyla katlayın ve kaymaması için iğneleyin.En sonunda da çiçek, broş vs gibi eşarp aksesuarının takıp iğneleyerek sabitleyin. Çiçekli abiye şal bağlama modelini anlatmaya çalıştık, umarım faydalı olmuştur. Tüm görüşlerinizi yoruma yazabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Abiye Başörtü Modelleri
Çiçekli Abiye Şal Bağlama
Çiçekli Abiye Şal Bağlama

( Son Güncelleme : 24/01/2018)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status