Çift Kat Püsküllü Şal Modelleri 2017

Çift Kat Püsküllü Şal Modelleri 2017

Modası geçmeyen bazı aksesuarlar, bazı objeler, bazı kumaşlar vardır ya hani; kot kumaşlar gibi, püsküller gibi.. Püskülün kullanılmadığı herhangi bir giysi, aksesuar vs kalmadı. 2017 şal modelleri arasında da yine püskülleri sıklıkla göreceğiz. Otantik şal modelleri arasında da sayabileceğimiz püsküllü şalların birbirinden farklı çeşitleri çıktı, çıkmaya devam ediyor. Özellikle haki, krem, gri, kiremit rengi gibi doğa renklerinin çok yakıştığı bu şal modelleri kısa kenarlarında çift kat püsküller kullanılarak otantik bir hava katılmıştır.

Şal kenarlarında püskül kullanımı aslında ilk şal çeşitlerinde de vardır. Ancak 5-7 cm lik daha uzun ve daha ince, hem de şal kumaşından uzanan püsküllerdi bunlar. Ancak zaman geçtikçe farklılaşan şal modellerinde de püsküller zamanla değişiyor. Püsküllere boncuklar işleniyor, rengarenk sıralanmış küçük üçgenlerden püsküller ya da şal rengiyle farklı renkteki püsküller 2017 şal trendinde yerini koruyacağa benziyor.

çift Kat Püsküllü şal Modelleri 2017 11

Püsküllü şal bağlama teknikleri kişinin zevkine ve gidilecek ortama göre değişebilir. Kolay şal bağlama ile de püsküllü şal bağlanabilir. Ya da püskülleri öne çıkaracak şekilde de mesela Kelebek Şal bağlama modeli ile de bağlanabilir. Çift kat püsküllü şal, modeli itibarı ile daha çok püsküle sahiptir. İki kattan oluşan püsküller farklı bağlama şekilleri denenerek kullanılabilir. Bu yazımızdaki püsküllü şal modelleri daha çok günlük ve spor giyim tarzında tercih edilir.

Çift Kat Püsküllü Şal Modelleri 2017 :

İlginizi Çekebilir :   Deri Görünümlü Şifon Şal Modelleri 2017
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. […] Çift kat püsküllü şal modelleri otantik duruşları ve spor kıyafetlerle mükemmel uyumları ile tesettürlü bayanları kendine çekiyor. Pamuklu dokusuyla bahar ve yaz aylarında ter emen kumaşı sayesinde oldukça rahat bir kullanıma sahip çift kat püsküllü şallar, modeli itibariyle renkli ve hareketli bir şal modeli olarak anlatılabilir. Dolama, kelebek ya da bir başka şal bağlama metotlarından biriyle yapılabilen bu şallar son bir kaç yılda hemen hemen her tesettürlü bayanın dolabında yer alıyor. […]

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status