Çift Taraflı Püsküllü Eşarp

Çift Taraflı Püsküllü Eşarp

Çift taraflı püsküllü eşarp 2017 yılının en fazla tutulan eşarp modelleri oldu. Püsküllü olması kıyafet kombinlerine hareketlilik kattı. Çift taraflı kullanılan püsküllü eşarplar ise farklı iki renkte kıyafetle kullanım kolaylığı sağladı. Püskülleri olması sebebiyle biraz spor biraz günlük kullanım için tasarlandı.

Çift Taraflı Püsküllü Eşarp İnceleme

Otantik Pudra Renki Çift Taraflı Püsküllü Eşarp
Otantik Pudra Renki Çift Taraflı Püsküllü Eşarp
Farklı Desenli Çift Taraflı Püsküllü Eşarplar
Farklı Desenli Çift Taraflı Püsküllü Eşarplar

Püsküllü eşarp nasıl bağlanır? Eşarplar kare formunda oldukları için ipek eşarplar gibi bağlanır Çünkü kare şallar gibi bağlanmak istense kenarındaki püsküller buna mani olacaktır. Püsküllü eşarp resim galerimizde gördüğünüz gibi normal eşarp formatında bağlandığında çok şık durur.

Aslında bu modeller eski yazma modellerine benziyor fakat daha kullanışlı, fakat eski tazı yansıtan bir özelliği var. Çok farklı modellerden oluşan bu kreasyonun tüm fotolarını sizler için vermeye çalıştım. Çift taraflı püsküllü eşarp modelleri pratik ve çift yönlü olması sayesinde farklı kombin yapabileceksiniz.

Çift Taraflı Püsküllü Eşarp Modelleri ve Tüm Modeller

Sonbahar Renkleri Çift Taraflı Püsküllü Eşarp
Sonbahar Renkleri Çift Taraflı Püsküllü Eşarp

Bu yazımızda püsküllü eşarp modellerini verdik fakat aşağıda ki vereceğim linklerden diğer yazılarımıza da göz gezdirebilirsiniz. Bu yazılarımızdan birbirinden farklı eşarp, şal bağlama modellerini bulabilirsiniz.

Salaş Hırka Modelleri için Tıklayınız

Pardesü Modelleri 2018 için Tıklayınız

Tesettür Kazak Modelleri 2018 için Tıklayınız

Ferace Modelleri için Tıklayınız

Dantelli Şal Bağlama Videosu için Tıklayınız

Çift taraflı püsküllü eşarp modelleri hakkında bahsetmeye çalıştık, siz de bu şekilde bir eşarpa sahipseniz yorumlara tecrübelerinizi yazabilirsiniz. Bir çok modeli sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Videosunu verdiğimiz yazımızın galerisine de ulaşabilirsiniz. Çift taraflı eşarplar ilerleyen zamanlarda çok meşhur olacağı kesin, bizler çok beğendik.

( son güncelleme : 15/01/2018 )

İlginizi Çekebilir :   2016 Tül Eşarp Modelleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status