Çıtçıtlı Boneler

Çıtçıtlı Boneler

Çıt çıtlı şal modeli o kadar çok tutuluyor ki; eminim çıt çıtlı bone modeli de ilginizi çekecektir. Her yeni güne insanoğluna bir kolaylık ve rahat kullanım için tasarımlarla uyanan insanlar olduk. Kimimiz tasarlarken kimimiz üretiyor kimimiz de tüketici olarak destekliyoruz. Böyle güzel projeleri ve tasarımları her zaman destekliyoruz.

Bone modelleri de yine şal modelleri gibi çeşitlenmeye devam ediyor. Bone Çeşitleri hakkındaki yazımızı okumak için lütfen tıklayınız.

çıtçıtlı Bone Modelleri
çıtçıtlı bone modelleri

Çıtçıtlı bone, bağlamalı bone modeli gibi arkadan tek çıt çıtla rahatlıkla bağlayabileceğiniz şekilde tasarlanmış. Bağcıkların o uzun ve iki düğümlü kaba halinden kurtulup tek çıtla boneyi bağlayabilirsiniz. Hem zamandan tasarruf edilmiş hem de kumaştan üstelik rahat ve hızlı kullanım.

çıtçıtlı Bone
çıtçıtlı bone modelleri

Çıt çıtı genellikle bebek kıyafetlerinde daha fazla görürüz. Sebebi çabuk ve rahat kullanımı, ekstra bir katman oluşturmadan bebeği rahatsız etmemesi ve düğme veya bağcık gibi artı bir güç gerektirmemesidir. Şal modelinde de rahat, pratik ve hazır bir şal modeli olduğu için tercih sebebidir. Bone modelleri arasında dikişsiz bonelerden sonra en rahat kullanımlı bone, çıt çıtlı bone diyebiliriz.

Tül çıtçıtlı Bone Modeli
çıtçıtlı bone modelleri

Büşra Anıl Tekstil, 2004 yılından bu yana çalışmalarını her geçen gün artıran, kalitesi ve her yıl modayı takip ederek zenginleşen renk kartelasıyla bone çeşitlerinde, kolluk-boyunluk çeşitlerinde ve saç bandana modellerinde oldukça iyi bir markadır. Çıtçıtlı bone modelleri için geniş bir renk yelpazesinde çalışılmış ve her bayanın aradığı renklerin olduğu bir çıt çıtlı bone koleksiyonu hazırlanmış.

Bedenli Çıtçıtlı Şal Modelleri 2017

Bone Çeşitleri için Tıklayınız

 

Çıtçıtlı Boneler:

Çıtçıtlı bone çok büyük bir kolaylık, herkese göre standart model olabilir fakat bazen kafa yapısına bağlı olarak rahatsız edebiliyor. Bu yüzden bir kaç tane değilde bir tane alıp denemekte fayda var diye düşünüyorum. Aşağıda çıtçıtlı bone videosunu paylaşıyorum.

İlginizi Çekebilir :   Pachmina Varaklı Şal Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status