Çizgili Eşarp Modelleri 2018

Çizgili Eşarp Modelleri 2018

Çizgili eşarp modelleri 2018 yıllında çok şık ve birbirinden gösterişli modelleri bize sunuyor. Bu yazımda çeşitli model ve markalara dair galeri halinde 20 adet foto sunacağım. Yine editör seçimi olan bir kaç modeli inceleyip, yazı sonuna çizgili eşarp modelleri 2018 ile ilgili galeri ve video paylaşacağım.

Parlak Renk Çizgili Eşarp Modelleri 2018

3 Renk çizgili Eşarp Modelleri
Çizgili Eşarp Modelleri 2018

Fotoğraf da gördüğünüz çizgili eşarp modelleri 2018 yılında en çok popülerlik kazanacak modellerden farklı kesitlerdir. Bu üç model de aynı kumaş kalitesine sahip olsa da renkleri bakımından ayrılmaktadır. Fakat bu renkler görüldüğü üzere parlak renkler olmakla beraber kahverenginin bile açık tonu kullanılmıştır.

Bu yıl bu tarz parlak kumaş ve çizgili modelleri çok göreceğiz. Bu tarz hem sadelik bakımından hem de şıklık bakımından ön plana çıkmaktadır.

Farklı Desen Çizgili Eşarp Modelleri 2018

Farklı Desen çizgili Eşarp Modelleri
Çizgili Eşarp Modelleri 2018

Bu modelleri de özellikle günlük hayatta, iş hayatında yada bir davette kullanılabilecek şekilde seçmeye özen gösterdim. Bu eşarp modellerinde fark ettiyseniz ilk verdiğim fotoğrafa göre biraz daha farklı tonda, ilk foto hariç daha ağır durmaktadır.

Bu modeller gayet şık modellerdir, fakat dikkat edilmesi gereken pardesü giyilecekse, giyilen pardesünün tek renk olarak seçilmesi gerekliliğidir.

Bu modellere ek olarak yazı sonunda 20 adet farklı çizgili eşarp modelleri 2018 koleksiyonuna ait eşarp modeli vereceğim.

Bu modellerden beğendiğinizin benzerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu modeller çok çeşitlilik göstermektedir. Bazıları orta yaşlı kadınlara bazıları ise genç kızlara hitap etmektedir. Ben burada açıklamaya girmeyeceğim, zaten hangi modelin genç işi hangi modelin orta yaş işi olduğu açıkça belli oluyor.

Bu galeride verdiğim tüm modeller editör seçimleridir. Sizler için özenle seçilmiştir. Beğendiğiniz modeli yoruma belirtmekten lütfen çekinmeyin, bizim için fikirleriniz çok önemlidir.

İlginizi Çekebilir :   Petrol Eşarp Modelleri 2017

Bunun dışında sizlere birde bu modellerin tümünü içeren video hazırladım. Gerçekten çizgili eşarp modelleri doğru kombin yapıldığında çok şık durmaktadır.

Daha öncede söylediğim gibi, çizgili eşarp modeli ile birlikte tek renk pardesü seçilmelidir. Giyilecek bluz ve pantolon da sade olmalıdır. Çizgili eşarp modeli bu yıl sıkça tercih edilecek diye tahmin ediyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status