Çorapla Topuz Yapımı Hakkında İpuçları

Çorapla Topuz Yapımı Hakkında İpuçları

Yaz aylarında açık saçlarda çok fazla tercih edilmiyor. Sıcaktan bunaldınız zaman saçlarınızı toplamak istiyorsunuz ancak zerafetinizden de ödün vermemek istiyorsunuz. İşte böyle vakitlerde kolaylık ile yapabileceğiniz çok şık bir topuz modelleri var. Hatta ofiste çalışırken saçlarınızı şöyle de bir toplamak istediniz zaman yanınızda toka yoksa üzülmenize gerek yok.  Bir paket lastik yardımı ile  bu işi kolaylıkla yapabileceğiniz çok şık bir topuz modelini sizlere sunuyorum ayrıca çorapla topuz yapımı hakkında ipuçlarını yazımızda bulabilirsiniz.

 

çorapla topuz yapımı
çorapla topuz yapımı

 

Günlük hayatta kullanabileceğiniz, kısa sürede hazırlanmanız gereken durumlarda hayatınızı kurtarabilecek bir topuz modelidir. Acilen bir davete yetişmeniz gerekmekte ve saçlarına ayıracak hiç zamanınız kalmadı zaman işte size hem pratik hem de yapması çok kolay bir topuz modelini sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

çorapla topuz yapma
çorapla topuz yapma

 

Evde Çorapla Topuz Yapımı

 

evde kolay topuz yapma
evde kolay topuz yapma

 

Kuaföre gidip boş yere para harcamadan evde aynanın karşısına geçip çok güzel, şık topuz modelleri yapabilirsiniz. Bütün güzel modelleri yazımızda vereceğim beğeneceğinizden eminim, kolay topuz modellerini aşağıda bulabilirsiniz.

Arkadaşlar böyle topuz modelleri için hiç bir el becerisi gerekmiyor. Yani bir iki defa denediğiniz zaman benim hiç el becerim yok, beceriksizin tekiyim, 2 yumurta kırıp yiyemem, bunu hiç yapamam diyen arkadaşlar bile bu modeli kolaylıkla yapabildiklerini göreceklerdir.

Saçınıza bu modeli verebilmeniz için gereken ekipmanlar; Sadece bir tane tel toka, 1 tanede lastik toka o kadar, aynaya falan gerek yok.

 

Çorapla Kolay Topuz Nasıl Yapılır

 

kolay topuz yapma
kolay topuz yapma

 

Öncelikle saçlarınızı saçlarınızı güzelce bir tarayın. Kahkülünüz var ise onu ayırın. Sonra bir tane lastik tokanın yardımı ile saçlarınızı at kuyruğu gibi bağlayın. Bağladığınız saçı lastik tokayla birazcık aşağıya doğru çekerek gevşetin. Sonra bağlı saçınızın tam tokaya doğru yakın yerinden (yani tepenizden) parmağınız ile biraz ayır. Bu kısma saçınızın uzun kısmını dolduracağız. Ayırdığınız kısma saçlarınızı doldurun ve de topuzumuz hazır hadi kolay gelsin. Bu kadar basit bir şey. çorapla topuz yapımı hakkında birde video yayınlayacağız. Bu videoyu izleyerek sizde kolayca topuz yapabilirsiniz. Bu topuz modellerini inceleyerek sizlerde evde kuaföre gitmeden topuz yapabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir :   Yaşa Göre Eşarp Bağlama Stilleri

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status