Dağınık Topuz Saç Modelleri 2018 – 2019

Dağınık Topuz Saç Modelleri 2018 – 2019

Dağınık topuz saç modeli 2018 genelde her mekânlarda dikkatleri üstümüze çekebileceğimiz estetik ve pratik saç modelleri arasında yerini almıştır. İster günlük hayatınızda, ister iş hayatınızda olsun. Topuz saç modelleri günümüzü kurtarma da bir numaralı yoldur. Pratik ve hızlı bir şekilde yapılan dağınık topuz saçlar yazın kavurucu sıcak günlerinde bile uzun saçlı kadınların yardımına hemen koşar.

 

Dağınık Topuz Saç Modelleri 2018 İncelemesi

 

balerin topuz saç modeli
balerin topuz saç modeli

 

Hala günümüzde bile modası geçmeyen bu topuz saç modelleri zamansız şıklığın anahtarı sayıdır. Özel bir gün ve geceler, davetler  veya gece gezmelerinde bayanların en çok tercih sebebi haline gelen saç modellerinden biridir. Belli başlı bazı saç modelleri hemen hemen her kadına yakışır. Topuz modeller hemen hemen her bayan da zarif ve şık bir görüntü sergiler.

 

 

Genellikle son yılların moda sektörlerinde doğallığın öne çıkarıldığı bir ortamda, saçlarımız için de aynı trendler geçerlidir. Bayanların doğal güzelliğini de göz öne çıkaran topuz modeller ile etkileyici bir görüntü elde etmiş oluruz.İster abiye, ister spor giyim, ister özel tasarım kıyafetleri tercih ediniz, topuz modeli hemen hemen her kıyafetinizle uyumla size eşlik ettiğini görürsünüz.

 

arkadan toplamalı dağınık saç
arkadan toplamalı dağınık saç

 

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır?

 

dağınık topuz saç modeli 2019
dağınık topuz saç modeli 2019

 

Yapılışı çok kolay saç modellerinden olan dağınık topuz saç modellerinde, ihtiyacımız olan tek şey bir adet toka ve bir adet saç lastiğidir. İhtiyacımıza göre at kuyruğu, yandan veya ortadan ayırdığımız saçlarımıza saç lastiğiyle bağladığımızda sonra birazcık geri çekip saçımızın orta bölümünü biraz açarak kalan bölümü de içine yerleştirebilirsiniz. Saçınızı en üstten at kuyruğu yaparsanız da daha iyi sonuçlar alabileceğinizi görürsünüz. Saçımızı birazcık daha geriye çekip sonra topuzu biraz gevşetirseniz ön taraflarda bulunan tutamları dağınık ve doğal bir görüntüye kavuşmuş olursunuz.

İlginizi Çekebilir :   Kahverengi Saç Stilleri ve Tonları 2019

 

dağınık topuz saç modeli
dağınık topuz saç modeli

 

Dağınık saç modelleri gerek düğünlerde olsun gerek davetlerde olsun çok kullanılan bir saç modelidir. Çok çeşitli modellere sahip olmasının yanı sıra özellikle kahverengi saçlara çok yakışmaktadır. Sizlere verdiğim örneklerin çoğu kahverengi saç modellerinden oluşmaktadır.

 

dağınık topuz saç modeli
dağınık topuz saç modeli

 

Dağınık Saç Modelleri 2018 Modelleri

 

dağınık topuz saç modelleri
dağınık topuz saç modelleri

 

Dağınık topuz saç modelleri genelde iş hayatında ve düğün gibi davetlerde sıkça kullanılmaya başlandı. Kuaförlerden en çok istenen modellerden biri olan dağınık saç modelleri farklı modelleri ile öne çıkıyor, bu modelleri sizlere sunacağım.

düğünlük topuz saç modeli
düğünlük topuz saç modeli

 

Düğünlerde genelde bu tarz bir saç modeli ile karşılaşırız, gerek gelin olsun gerek davetliler olsun bu şekilde bir dağınık topuz modeli yaptırırlar.

 

ensede topuz saç modeli
ensede topuz saç modeli

 

Dağınık saç modelleri 2018 konumuzda en çok beğendiğim model olan ensede topuz saç modelini de yine düğünlerde sıkça karşılaşmanız mümkündür. Şimdi gelelim diğer bir örneğe, gelin saçları nasıl dağınık topuz şeklinde yapılıyor.

 

gelinlik topuz saç modeli
gelinlik topuz saç modeli

 

Gelin topuzu saç modelleri genelde gelinlerin favorileri arasında yer alıyor ve son yıllarda gelinler tarafından sıkça tercih ediliyor. Ben bu tarz modelleri gelinlerde pek beğenmiyorum fakat bazıları güzel olabiliyor.

 

Günlük Hayatta Kullanabileceğiniz Dağınık Topuz Modelleri

 

Dağınık topuz modelleri 2018 yılı için özel seçtiğim 3 modeli günlük hayatta da kullanabilirsiniz. Gayet hoş ve özellikle siyah ve kahverengi saçlı bayanlara yakışacak modellerdir.

günlük topuz saç modelleri
günlük topuz saç modelleri

 

Örgülü topuz modeli zor bir model olsa da davetlerde kullanabileceğiniz bir modeldir. Kuaförünüze bu modelleri göstererek istediğiniz bir tanesini yaptırabilirsiniz.

örgülü topuz saç modelleri
örgülü topuz saç modelleri

 

Üstten topuzlu dağınık saç modeli çok tercih edilen bir model olmasa da yazımda yer vermek istedim. Son zamanlarda çok kullanılan bir model değildir.

 

üstten topuz dağınık saç modeli
üstten topuz dağınık saç modeli

 

Dağınık saç modelleri 2018 kreasyonuna ait 13 adet modeli sizlerle buluşturduk. Bu modeller en çok tercih edilen modeller olmakla birlikte bunları davet ve günlük hayatta kullanabileceğiniz modellerdir.

İlginizi Çekebilir :   Trend Saç Modelleri 2018 - 2019

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status