Dantelli Şal Bağlama Resimli Anlatım

Dantelli Şal Bağlama Resimli Anlatım

Takipçilerimizden gelen yoğun istek üzerine dantelli şal bağlama videosunu resimleyerek anlatmaya karar verdik. Bir önceki videolu yazımızda da aslında sözel olarak da nasıl bağlanacağını anlatmıştık. Ancak tekrar etmekte fayda görüyoruz.

Arkadaşlar eğer dantelli şal nasıl bağlanır uygulamalı bir şekilde görmek istiyorsanız. Aşağıda ki görsele tıklayınız!

Dantelli şal nasıl bağlanır
Dantelli şal nasıl bağlanır

Aşama aşama dantelli şal bağlama modelini paylaşacağız. Eğer anlamazsanız yazının en sonunda açıklamalı videomuzu izleyebilirsiniz!

Öncelikle bir iç bone ya da tesettür bonesi takıyoruz. Bunlardan yoksa normal bone de takabilirsiniz.İç bonenin avantajı boyun kısmının da kapalı olması sebebiyle şalın herhangi bir açılma durumunda rahat ettirir. Boneyi başınıza geçirdikten ya da taktıktan sonra dantelli şalın uzun kenarındaki dantel kısmından katlayın ve bir tarafı uzun bir tarafı kısa olacak şekilde ve dantelli kenar üste gelecek şekilde başınıza yerleştirip iğne ile çene altından sabitleyin. Uzun kenarı alıp boynunuzda bir tur döndürün; tıpkı dolama şal bağlama modelinde olduğu gibi. Ve ön tarafta dantelli enli kısmından düz bir şekilde tutarak başınızın arkasından ön taraftaki dantelin üzerine koyun. Şimdi şalın enli kısmındaki danteller başınızdan her iki yanağınıza doğru inmiş bir biçimde duruyor olacak. Anlatması biraz karmaşık olsa da videolu anlatım ve resimlerle daha iyi anlayacağınızdan eminim. İşte resimli anlatımlı dantelli şal bağlama :

Bu resimlerden bir şey anlamadıysanız aşağıda sizler için uygulamalı olarak anlattığımız 3 farklı dantelli eşarp nasıl bağlanır videosuna ulaşabilirsiniz!

İlginizi Çekebilir :   Sefamerve Yazlık Tesettür Kombinler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status