Dantelli Şal Bağlama Videosu

Dantelli Şal Bağlama Videosu

Dantelli şal modellerini bir çok genç tesettürlü bayan kullanıyor ve farklı şekillerde bağlıyor. İncili ve dantelli şal modelleri bağlama modelleri de farklılık gösteriyor. Dantelli şal bağlama videosu ile uygulamalı olarak dantelli şal nasıl bağlanır görebilirsiniz. Genç kardeşimizin birbirinden güzel dantelli şal bağlama çeşitlerini gösterdiği videoda ki modelleri beğenmeyenler, linklere tıklayarak çeşitli modelleri inceleyebilirler.

Hem sitemize hem de facebook sayfamıza yoğun şekilde Dantelli Şal Bağlama videosu yüklememiz yönünde istekler aldık ve bu yazımıza sizlere cevap vereceğiz.

Dantelli Şal Bağlama İncelemesi

Bej Dantelli şal Modeli
Dantelli Şal Bağlama

Videoya geçmeden önce sözel olarak da dantelli şal bağlama modelinden bahsetmek isteriz. Videoda iki farklı dantelli şal modeli ile bağlama yöntemi gösterilmiş. Pek çok farklı bağlama stili bulabilirsiniz. Biz şimdilik videoya bağlı kalarak anlatacağız.

Dantelli şal Bağlama Uygulaması
Dantelli Şal Bağlama

Öncelikle boneyi takın. Dantelli şalı dantel kısmının bitişinden katlayıp başınızın üstüne dantelli kısım gelecek şekilde yerleştirin. Bir kenarı uzun bir kenarı kısa olacak şekilde şalı çene altından sabitleyin. Kısa kısım göğüs hizasında olması yeterli; ya da isterseniz biraz daha uzun bırakabilirsiniz. Uzun kısım boynunuza dolarcasına bir tur döndürün. Öne gelen şalın enine dantelli yerini de tutarak başınızın arkasından öne doğru düzgün bir şekilde yerleştirin. Maksat; ilk bağlarken dantelli kenar ile son dantelli kenar birlikte kalacaklar. Videoyu izleyince daha rahat anlayacağınıza eminim.

Dantelli Şal Bağlama Uygulaması

 

Dantelli şal Bağlama Nasıl Yapılır
Dantelli Şal Bağlama

Mavi Dantelli şal Bağlama

Genç kardeşimiz video da çok güzel anlatıyor, bende dantelli videoları çok seviyorum. Bu modeller tarzıyla dikkat çekiyor ve firmalar tarafından son zamanlarda sık olarak dantelli şallar üretilmeye başladı. Bu modellerden seçme iki parça ile iki farklı yazlık ve kışlık olmak üzere iki model gösteriliyor. Yazı sonunda ki videoya ek olarak aşağıda vermiş olduğum linkleri de inceleyebilirsiniz. Bu linklerde birbirinden farklı ve tarz eşarp bağlama modelleri bulabilirsiniz. Dantelli şal bağlama hakkında olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

İlginizi Çekebilir :   Vakko Eşarbın Öyküsü-Video

Abiye İncili Dantelli Şalları İncelemek için Tıklayınız

Dantelli Şal Nasıl Bağlanır Öğrenmek için Tıklayınız

2018 Eşarp Bağlama Modelleri için Tıklayınız

Lazer Şal Bağlama Modelleri için Tıkla

15 Adet Resimli Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status