Deri Detaylı Tesettür Elbiseler

Deri Detaylı Tesettür Elbiseler

Dericilik en eski sanat dallarından biridir. İnsanoğlu yüzyıllar öncesinden deri işlemiş, biçimlendirmiş ve kullanmıştır. Doğal oluşu, sıcak tutuşu ve sağlıklı olması nedeniyle şimdilere kadar belki de en çok kullanılan metaryal deridir.

Deri giyim ise çok büyük bir sektördür. Ceketten monta, ayakkabıdan çantaya, elbiseden takılara kadar pek çok giyim dalında kullanımı devam etmektedir.

Bu yazımızda sırf deriden üretilen ürünler yerine “deri detaylı” kıyafetlerden örnek vermek istedik. Tesettür giyimde büyük bir yeri olan elbiselerde deri detayların kullanışı ve sade bir elbiseyi fak bir deri parçasıyla nasıl hareketli ve güzel bir elbiseye dönüştürürsünüz, bununla ilgili bir galeri hazırladık. Bu resim galerisinde sade bir markanın üstüne eğilmek yerine tesettür giyim üzerine çalışan pek çok farklı markanın deri detaylı tesettür elbise modellerine yer verdik.

Armine, Zella, N K Collection, Topless, Refka, Modaysa, Eflatun gibi markaların modanisa.com da satışta olan ürünlerinden yaralandık. Kimi firmalar deri kemer detaylarını sıklıkla kullanırken kimi markalar da kol abiyelerinde deri detaylara yer veriyor. İşte deri detaylı tesettür elbise modelleri:

İlginizi Çekebilir :   Tesettürlüler için Şapka Modelleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status