Deri Görünümlü Şifon Şal Modelleri 2017

Deri Görünümlü Şifon Şal Modelleri 2017

Her zaman etkileyici kıyafetler tercih eden tesettürlü bayanlar için farklı modellerde eşarp ve şal modellerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. 2017 şal modelleri arasında pek çok farklı şal modelleri yer alıyor. Deri görünümlü şal modelleri de bunların başında geliyor.

Tesettür giyim içinde yeleklerde, eteklerde çoğu zaman kullanılan deri, şal modellerinde neden kullanılmasın? Gerçek deri kullanımı ile bir çok farklı görüş olduğunu biliyorsunuz. Ancak gerçek deri ve imitasyon deri dışında deri görünümü verilen tekstil ürünlerini de görüyoruz. Bunlar, hem deri görünümü ile farklı bir hava katarken hem de gerçek deri kullanımından kaçınılarak doğaya ve hayvanlara zarar verilmeden üretilen ürünlerdir.

Argite eşarp, markası ve kalitesiyle emin adımlarla ilerlemeye devam eden bir marka. Önceki yazılarımızda da Argite eşarp modellerine yer vermiştik. Yine Argite eşarp güvencesi ve kalitesiyle 2017 şal ve eşarp modelleri yine tesettürlü bayanların gözdesi haline gelecek. Kendinizi özel hissetmek için bu muhteşem deri görünümlü şal modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Deri görünümlü şifon şallar hem özel bir yere gideceğinizde hem de okula giderken, çalışırken ya da misafirliğe giderken rahatlıkla kullanılabilecek bir şal modelidir. Özellikle deri tarafı parlak bir görünüm verdiği için çok fazla kombin yapılamayacağı düşünülse de siyah ve kahverengi olarak iki renkte çalışılan bu şifon şallar tek renk kıyafetler için oldukça rahat kombinlenebilir.

Deri görünümlü iki renkli şifon şalları deri kısımları baş üstüne gelecek şekilde bir şal bağlama yöntemleri ile bağlayabilirsiniz. Kolay ve klasik şal bağlama şekli ile bu şal modelinin tüm özelliği kaybolur. Bu yüzden deri kısmı ön planda olacak şekilde bu şalı bağlamanız daha uygun olur. Argite, deri görünümlü iki renkli bu şifon şallardan sadece iki renk üretti. Siyah ve kahverengi şifon şalları uygun renklerle rahatlıkla takabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Tuğba Venn 2016-2017 Sonbahar Kış Eşarp Koleksiyonu
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status