Dijital Baskılı Eşarp Modelleri

Dijital Baskılı Eşarp Modelleri

Dijital baskı, son on yıldır dijital baskılı eşarp modelleri için yaygınca kullanılan bir yöntemidir. Hızlı ve el değmeden hazırlanan baskılar için idealdir. Bu tür baskılar dijital olarak yapıldığı için çok kaliteli işler ortaya çıkmaktadır. Kumaşı adeta elde boyama gibi parlak baskı yapılmaktadır. Bu yazımda örnekleri verdiğimde sizler de göreceksiniz, gerçekten çok farklı desen ve modelleri yüksek çözünürlükte eşarp üzerine basabiliyorlar.

Dijital baskı nedir?

çizgili Dijital Baskı Eşarp
dijital baskı eşarp modelleri

Dijital baskı, bilgisayar ortamında hazırlanan tasarım ya da fotoğrafların el değmeden hızlı ve kaliteli bir biçimde hazırlanan herhangi bir zemin (kağıt, kumaş vs) üzerine geçirilmesidir.

Dijital Baskılı Eşarp Modelleri Siyah Desenli Model
Dijital Baskılı Eşarp Modelleri Siyah Desenli Model

Dijital baskı pek çok alanda kullanılmaktadır. Eşarp üretiminde de diğer alanlarda olduğu gibi büyük kolaylık sağlamaktadır.

Dijital Baskılı Eşarp Modelleri İncelemesi

Dijital baskılı eşarp modelleri, tasarımları yapılan desenlerin ya da fotoğrafların -genellikle- ipek kumaşlar üzerine el değmeden geçirilmesidir. Kaliteli bir baskı olduğu için renkler ve desenler de istenildiği gibi canlı ve parlak çıkar. Dijital baskılı eşarp modellerinde en çok tutulanlar diğer ipek eşarplarda olduğu gibi çiçek desenli dijital baskılı eşarplardır. Doğa manzaralı, ev manzaralı, İstanbul temalı ve ebru sanatındaki desenleri içeren dijital baskılar da beğenilen eşarp modelleri arasındadır.

Mor Mavi Beyaz Renki Dijital Baskılı Eşarp
Mor Mavi Beyaz Renki Dijital Baskılı Eşarp
Yapraklı Dijital Baskı Eşarp
Yapraklı Dijital Baskı Eşarp

Dijital Baskılı Eşarp Modelleri Tüm Modeller

Tivil Dijital Baskılı Eşarp Modelleri
Tivil Dijital Baskılı Eşarp Modelleri
Pamuklu Dijital Baskılı Eşarp Modelleri
Pamuklu Dijital Baskılı Eşarp Modelleri

Dijital baskılı eşarp modelleri fiyatları ise 25 TL’den başlıyor. Farklı fiyatlar da eşarp kalitesine göre değişiklik gösteriyor. İşte sizin için hazırladığımız birbirinden farklı desende dijital baskılı eşarpları aşağıdan göz atabilirsiniz.

( son güncelleme : 18/01/2018 )

İlginizi Çekebilir :   2016 Sarach Çanta Modelleri Yeni Sezon
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status