Düğmeli Bolero Şalı Farklı Stillerde Kullanın!

Düğmeli Bolero Şalı Farklı Stillerde Kullanın!

Bir bolero düşünün ki; farklı bağlama şekilleri ile birbirinden güzel stillerde kullanabilin. Modanisa’da indirimli fiyatıyla şu an satışta olan Düğmeli Bolero Şal işte tam bu özellikleri taşıyor.

Bir şal ile bir çok farklı bağlama şekilleri ile tarzınıza tarz katın. Gömleklerle, tuniklerle, manto ve pardesü üzerinde farklı bağlama şekilleri ile kullanabileceğiniz bu güzel bolero şal modeli sadece 29.90 TL.

Bir bakalım bu zarif, güzel düğmeli bolero şal, hangi stillerde kullanılabilir:

Farklı şal Bağlama Modelleri 10

Bolero olarak kullanıldığında spor kıyafetlerle olduğu kadar günlük klasik kıyafetlerinizin de vazgeçilmez aksesuarlarından olacak.

Yelek olarak kullanımı ise oldukça şık görünüyor. Özellikle denim kıyafetlerle ve basic bodilerin üzerinde hoş bir görüntü sergiliyor.

Bolero kenarlarında sıralanan düğmeleri sayesinde salaş bir bolero olarak da kullanabilirsiniz. Kloş etek modelleri ve etek pantolon modelleri üzerine giyildiğinde oldukça güzel bir kombin yapabilirsiniz.

Özellikle sonbahar aylarında büyük dikdörtgen şallar hemen dışarı çıkarken omza atılır. Düğmeli bolero şal da bu şekildeki kullanımı ile omuz şalı görevi görür.

Yandaki düğmelerden bir tarafını ilikleyerek boyundan geçirmeli bir panço şeklindeki kullanımı ile cool bir görüntü sergileyebilirsiniz.

Düğmeli bolero şalı, atkı ye da boyunluk olarak da kullanabilir, soğuk günlerde sıcacık giyinebilirsiniz.

Şal modellerine bir yenisi daha eklendi desek yanlış olmaz. Düğmeli bolero şalı, şal olarak bağlayabilirsiniz. Düğmeli kısımlarını baş çevrenize kadar ilikleyin ve sıcacık şalı rahatlıkla kullanın.

İşte bir çok farklı renkte sunulan Düğmeli Bolero Şal :

İlginizi Çekebilir :   Medine İpeği Ferace Modelleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status