Düğün için Şal Bağlama Modeli | 3 Farklı Bağlama

Düğün için Şal Bağlama Modeli | 3 Farklı Bağlama

Bu yazımızda düğün ve davetlerde kullanabileceğiniz 3 farklı düğün için şal bağlama modeli vereceğim. 3 farklı modelden oluşan ve pratik olarak videosuda bulunan bu modelleri videodan görebilirsiniz. Resimler pek açıklayıcı olmayabilir, fakat ben size görseller ile açıklamaya çalışacağım, düğün için şal bağlama modeli genelde kuaförler tarafından yapılsa da sizde evde kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. 3 modeli de ayrı ayrı vereceğim yazı sonunda beğendiğiniz modeli yoruma belirtebilirsiniz.

 

Düğün için Şal Bağlama Modelleri İlk Model

 

İlk olarak en basitinden başlıyoruz. Siyah şal ile yapılan bu model ilk olarak siyah bone geçirip taç takıyoruz. Daha sonrasında ise siyah şal ile adeta başımızın etrafına doluyoruz.

 

ilk aşama tacı başına takmak
ilk aşama tacı başına takmak

 

Düğün için şal bağlama modeli arasında en kolay olan bu model eğer bir yere yetişecek iseniz. Geç kaldıysanız bu modeli rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

 

siyah şalı ikit tarafa düşecek şekilde geçirin
siyah şalı iki tarafa düşecek şekilde geçirin

 

Şalın iki ucu iki yana düşecek şekilde salıyoruz. Daha sonra aşağıda gördüğünüz şekilde sol kısımdan tutup arka tarafa atıyoruz. Gayet şık ve kullanışlı bir düğün için şal bağlama modelidir. Bu modeli beyaz elegant bir kazak ile kullanabilirsiniz.

 

daha sonra sol kısmı arka tarafa atın
daha sonra sol kısmı arka tarafa atın

 

Aşağıda uygulamalı videoyu da paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz, en beğendiğiniz modeli yorum kısmında belirtirseniz seviniriz. Aşağıda ki videodan 3 modeli de ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

 

 

Düğün için Şal Bağlama Modelleri: İkinci Model

 

Yine farklı bir bağlama şekli olan bu model de gri şal tercih edilmiştir. Siyah elbise yada body ile kullanabilirsiniz. İlk olarak şalı  iki yana eşit şekilde salınacak konuma getiriyoruz ve alttan iğneleme işlemi gerçekleştiriyoruz.

 

çene altından iğneleyin
çene altından iğneleyin

 

 

bu şekilde iki yana salınacak
bu şekilde iki yana salınacak

 

Daha sonra soldan sağa bir ucu çene altından geçirip başın üst kısmında iğneleme işlemi yapıyoruz.

İlginizi Çekebilir :   Tesettür Deniz Bonesi Modelleri

 

düğün için şal bağlama modeli
düğün için şal bağlama modeli

 

başın üstünden iğneliyoruz
başın üstünden iğneliyoruz

 

Son olarak başın üstünden iğneleyerek bitiriyoruz.

 

Düğün için Şal Bağlama Modeli: Son Model

Bu düğün için şal bağlama modeli açıklaması zor olduğu için videoyu izleyebilirsiniz. Daha kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz, videoyu üstte verdik, bana göre bu modellerden en şık düğün için şal bağlama modeli bu modeldir. Yukarıda ki videodan işlemleri takip ederek uygulayabilirsiniz. Umarım bu modelleri beğenmişsinizdir, beğendiğiniz modelleri yoruma yazarak sizde katkıda bulunabilirsiniz. Böylece ileri ki videolarımız da istekleriniz doğrultusunda modeller yayınlarız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status