Düğün Kombin Örnekleri

Düğün Kombin Örnekleri

Düğün sezonunun başlaması ile yakın çevresi ve arkadaşları evlenen bayanlar, kombin oluşturmak için kıyafet seçimi yapmaya başladı. Düğünde ne giyileceği öncelikle düğün sahibinin yakınlık derecesine bağlıdır. Dikkat edilmesi gereken diğer unsur ise düğünün nerede yapılaca ve hangi konsept olacağıdır. Tesettürlü bayanlar için düğün kombin örnekleri olacak kombinleri seçtik ve bu kombinlerin nasıl oluşturulduğu hakkında bilgileri sizlere sunduk. İşte o kombinlerimiz ve seçim aşamaları;

Lila ve Beyazın Zarif Uyumu

Oluşturulan bu kombinde iki renk tercih edilmiş ve en zarif parçalar ile bir araya getirilmiş. Beyaz kumaş pantolon üzerine arka kısmı tül detaylardan oluşan lila renginde şık bir tunik seçilmiş. Eşarp tercihi yine lila renginde ve saten kumaştan oluşan bir model olarak kullanılmış. Zarif ve kusursuz olan bu iki parça beyaz stiletto ayakkabılar ve canlı bir makyajla tamamlanmış.

Lila Düğün Kombin örneği
Düğün Kombin örneği

Pembe Düğün Kombin örneği

1

Yazın En Doğru Renklerinden; Pastel Tonlar

Yaz aylarında oldukça sık kullanılan pastel tonlar, bu kombindeki yerini en iyi biçimde alarak kusursuz bir görünüm oluşturmuş. A kesim bir elbise ile mat renkte, benzer tonlardan oluşan bir eşarp kullanılarak uyum sağlanmış. Elbise ve eşarbın sadeliği, çiçekli bir kemer ile hareketlendirilerek, pastel ve hafif bir makyaj ile tamamlanmış.

çürük Pembe Düğün Kombin örneği

2

Mor Rengin Canlılığı ve Siyahın Asilliği Bir Arada

Mor, oldukça canlı ve gösterişli bir renk olmasının yanı sıra gece kıyafetlerinde de en çok tercih edilen renklerden biridir. Bu kombinde bebe yaka, bele oturan zarif bir elbise tercih edilmiş. Küçük detayları ile dikkat çeken elbise, siyah saten bir eşarp ve oldukça zarif bir stiletto ile tamamlanarak, düğün için ideal bir görünüm ve kombin oluşturulmuş. Makyaj tercihi de zarif kombine uygun olarak doğallıktan yana olmuş.

İlginizi Çekebilir :   2018 Eşarp Bağlama Modelleri

şık Sade Zarif Görünü Isteyenlere

4

Düğün Kombin Örnekleri İncelemesi

Kahverengi Tonlar
tesettür kombin Kahverengi Tonlar

Bu tip kombinlere adeta bayılıyorum, normalde dışarıda giyilen bu modeli düğün kombin örnekleri içerisine alıyoruz. Daha fazla farklı model vereceğim, yazı sonunda vereceğim videoyu da izleyebilirsiniz.

çürük Pembe Tesettür Düğün Kombin örneği

Beyaz Bej Düğün Kombin örneği

Düğün kombin örnekleri yazımızda vereceklerimiz bu kadar, daha fazla kombin örneği görmek için aşağıda vereceğimiz videoya göz atın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status