Düz Renk Eşarplar ile Nasıl Kombin Oluşturulur

Düz Renk Eşarplar ile Nasıl Kombin Oluşturulur

Düz renk eşarplar ve şal modelleri, her kadının kullanmayı tercih ettiği ve günlük yaşamda kullandığı parçalardan oluyor. Sezon ve mevsimlere göre renk ve dokuları değişen bu modellerin, yer aldığı kombinler de değişim gösteriyor.

2016 2017 Sonbahar Kış sezonunda yer alan yünlü, pamuklu ve ipek eşarp modelleri, sezonun öne çıkan giyim parçaları ile kusursuz birleşime sahip oluyor. Günlük giyimden ofis stillerine, düğünlerden davetlere kadar her alanda kullanabilen düz renk eşarpların kullanımında hangi unsurlar etkili oluyor?

Açık Mavi Düz Renk Eşarplar Ile Nasıl Kombin Yapılır
Düz renk eşarplar
duz-renk-esarp-kombinleri-2
düz renk eşarplar

Yeni Sezonun Eşarplarında Hangi Renkler Öne Çıkıyor

Kahverengi Düz Renk Eşarplar Ile Nasıl Kombin Yapılır
Düz renk eşarplar

Sonbahar ve kış aylarının gelmesi ile yaz renkleri raflara kalkıyor ve yerini sakin, huzurlu ve bir o kadar da dikkat çeken renk tonlarına bırakıyor. Kahve ve toprak tonları, doğadan gelen yeşil, mavi ve tüm sakinliği ile pastel tonlar, yeni sezonun düz renk eşarp modelleri ile buluşuyor.

Siyah Düz Renk Eşarplar Ile Nasıl Kombin Yapılır
Düz Renk Eşarplar ile Nasıl Kombin Oluşturulur
duz-renk-esarp-kombinleri-3
Düz renk eşarplar

Düz Renk Eşarplar Hangi Parçalar ile Kullanılır

Hardal Rengi Düz Renk Eşarplar Ile Nasıl Kombin Yapılır
Düz Renk Eşarplar ile Nasıl Kombin Oluşturulur
Bej şifon Düz Renk Eşarplar Ile Nasıl Kombin Yapılır
Düz Renk Eşarplar

Her giyim tarzına ayak uydurabilen düz renk modellerin yünlü ve pamuklu dokuları günlük yaşamda kullanılırken, ipek modeller ise genel olarak ofis ve davetlerde kullanılıyor.

Trençkot, kaban ve kap modellerinin kahve tonları açık pastel tonlarında olan eşarplar ile kullanılırken, davetlerde kullanılan elbiseleri siyah ve bordo renkteki eşarplar tamamlıyor. Düz renk eşarpları kullanırken dikkat edilmesi gereken tek nokta kullanılan parçalar ile kumaş dokularının benzer olması ve zıt renklerden uzak durulması oluyor.

Düz Renk Eşarplar ile Yapılan Kombinler

Düz Renk Eşarplar Ile Nasıl Kombin Yapılır
Düz Renk Eşarplar

Hepimizin merak ettiği konu düz renk eşarp ile nasıl bir kombin yapabiliriz.  Aslında çok basit dür renk eşarplar ile düz kıyafetler giyeceğimiz gibi, desenli kıyafetlerde giyebiliriz. Burada önemli olan eşarp rengi ile kıyafet renginin uyuşmasıdır. Genelde sonbaharda bu renklere pastel renkler ağır basarken, yazın ise canlı renkler ağır basmaktadır.

İlginizi Çekebilir :   2017 Kışına Ait En Güzel Kaban ve Mont Modelleri

Düz renk eşarplar ile genel de düz elbiseler tercih edilmektedir. Fakat bu demek değildir ki desenli, çizgili yada motifli elbiseler ile giyilmez. Bu kıyafetlerle de giyilir uyum önemlidir. Bu nedenle düz renk eşarplar ile yapılan kombin ve modellerden sizlere bir kaç kesit sunacağım. Tüm modellere ve kombinlere galeriden ulaşabilirsiniz.

Lacivert Elbisenin Üstüne Hangi Renk Şal Gider için Tıklayınız

Pardösü Modellerine Göre Eşarp Seçimleri için Tıklayınız

 

Bu yazı 27.09.2017 tarihinde güncellenmiştir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status