Ekoseli Eşarp Modelleri 2017

Ekoseli Eşarp Modelleri 2017

Yıllar geçse de modası geçmeyen ve bayanların da vazgeçmediği renkler, kıyafetler ve desenler oluyor. Bunlardan biri de şüphesiz ekoseler. Ekose deseni Burberry markasının vazgeçilmez deseni. Nerede bir ekose deseni görseniz aklınıza ilk Burberry gelmez mi? Ama tabi orijinal renklerin kullanıldığı bir ekose deseninden bahsediyorum. Çünkü yıllar geçtikte ekoseli desenler renk ve desen düzeni değiştirmeye başlamışken ilk günkü gibi aynı renk ve desenini kullanan tek marka Burberry olsa gerek.

2017 eşarp modelleri içinde de hatta 2018 eşarp modasında da kendine mutlaka yer bulacak olan ekoseli eşarp modelleri çeşitliliğini farklı renkleri kullanarak kazanıyor. Burberry eşarp markası olarak kendisiyle özdeşleşmiş bu ekose deseninde pudra, kırmızı ve siyah renklerini kullanıyor. Farklı renk versiyonları kullanılarak hem desen taklit ediliyor hem de farklı kıyafet kombinasyonlarına uyun renklerde ekoseli eşarp kullanılmış oluyor.

2017 Ekose Eşarp Modelleri 2

Aslında ilk bakışta ekoseli eşarp modellerini nasıl kombinlerim diye düşünüp almaktan vazgeçebilirsiniz. Ancak bir çok eşarp modelinin aksine çok da farklı ve çabuk kombin yapabileceğiniz bir desen ekose deseni. Öncelikle karmaşık renklerin bir arada kullanıldığı bir eşarp modeli değil. Siyah renkte her üst giyim için ekoseli eşarplardan takabilirsiniz. Spor giyim için de o kadar uygun ki her kıyafete uyum sağlar ve sizi mahcup etmez. Hele bir de Karaca Ekoseli Eşarp modellerinden ya da Burberry ekose eşarp lardan alırsanız diyeceğim ama Burberry ekoseli eşarp, o kadar pahalı ki; keşke biraz ucuz olsaymış da isteyen herkes gerçek desen sahibi olan bu eşarplardan alabilseymiş.

2017 eşarp modelleri ve 2017 eşarp desenleri arasında istisnasız yer alacak olan ekoseli eşarp modelleri her türlü kıyafete -spor olsun, günlük olsun- yakışacağı için rahatlıkla kullanılabilir. Aldığınız eşarp kumaşı da çabuk şekil alabilen ve önü düzgün duran bir yapıya sahipse-ipek eşarplar gibi- hiç kaçırmadan bir tane ekoseli eşarp satın alın.

İlginizi Çekebilir :   2017'nin Modasından Jakarlı Eşarplar
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status