El Boyaması Eşarplar – Handmade Silk Scarf

El Boyaması Eşarplar – Handmade Silk Scarf

İpek, bayanların çok sevdiği bir kumaş türüdür. Özel ve narin bir yapıya sahiptir. Yumuşak bir his verir. İpek eşarplar, ipek fularlar, ipek şallar ve ipekten üretilen her şey dikkat çeker.

El yapımı ürünler ise her zaman el emeği gözetilerek ayrı yerde tutulur. Alın teri vardır, emek vardır, orijinal bir üründür; el emeği ürünler.

El boyaması ipek eşarplar, bayanların hayal gücüyle ipeğin buluşmasıyla ortaya çıkıyor. Tek tek boyanan ipek eşarplar ve ipek şallar tasarım ürünü olarak teklik sağlıyor. El yapımı ipek eşarpları alan bayanlar da kendilerine özel bu eşarpları takarken mutlu mesut oluyorlar ve kendilerini özel hissediyorlar.

El emeği ürünler teknolojinin artmasıyla azalsa da bu ürünlerin de devamlılığını sağlamak için teknolojiden yararlanılıyor. El boyaması ipek eşarp ve şallar için tasarlanan çizimler kalıplara aktarılıp daha fazla ipek eşarp ve ipek şal üretiliyor.

Ülkemizde olduğu kadar dünyada da el emeği ürünleri sevenler, hobi olarak devam ettirenler ya da herhangi bir ticari iş olarak yapanlar da yok değil. Netten satışını da yapanları görünce bir el boyaması ipek eşarp ve ipek fular modellerinden sizler için bir galeri hazırladık.

 

İlginizi Çekebilir :   Modanisa Yeni Sezon Eşarp ve Giyim Parçaları
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status