El İşlemesi Boneli Hazır Türban

El İşlemesi Boneli Hazır Türban

El işlemesi olan her şeyde emek vardır. El nakışlı ve el işlemeli kıyafetler, eşyalar çocukluğumuzda daha fazla vardı hayatımızda. Uzun bir süre teknolojinin de sayesinde birer birer çıksalar da hayatımızdan 2017 yılı yine el işlemeli kıyafetlerin, el işlemeli şalların ve el nakışıyla işlenmiş eşyalarla güzel bir yıl olacak inşallah.

El işlemeli şal modelleri abiye kıyafetlerin üzerinde çok şık duran şal modellerindendir. Elde tek tek işlenen kristal boncuklar ya da taşlarla süslenmiş hazır türban modelleri pırıltı seven tesettürlü bayanların düğün ve türlü davetlerde genellikle tercih ettikleri türban modelleri oluyor.

Differenza el işlemeli hazır türban modellerini iki farklı renkte tasarlıyor. Pudra ve siyah renkteki bu hazır türban sayesinde sade bir abiye elbise üzerinde çok şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Hazır türban bağlarken bir çok farklı bağlama şekillerinden yararlanabilirsiniz. Ancak bu el işlemeli olduğundan önü sabit olacaktır. Sadece şal uçlarını farklı biçimlerde bağlamayı deneyebilirsiniz.

El işlemeli Differenza hazır türbanlar, boneli olarak üretildiği için bone takmayı gerektirmez böylelikle başınızda çift kat bone takılmaz. Topuz kısmına saçlarınızı güzelce yerleştirip rahatlıkla kendiniz de bağlayabilirsiniz.

İşte birbirinden şık iki el işlemeli boneli hazır türban modelleri :

İlginizi Çekebilir :   2017 Pul Payet Şal Modelleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status