Emine Erdoğan Bonesi

Emine Erdoğan Bonesi

Bildiğiniz üzere First Lady Sayın Emine Erdoğan farklı bir bone tarzı kullanıyor. Emine Erdoğan bonesi olarak özdeşleşen bu model normal bone gibi değilde eşarp gibi duruyor. Yani bir iki farklı renk yada model eşarp bağlamış gibi duruyor. Özellikle Sayın Emine Erdoğan bonesi diğer bone çeşitlerinden farklı olarak kalın duruyor. Bu da modele farklı bir imaj katıyor.

Emine Erdoğan Bonesi İncelemesi

Açık Turkuaz Emine Erdoğan Bonesi
Emine Erdoğan Bonesi

Daha önce bu şekilde bir bone stili görmediğinize eminim, kalınlığı olsun, görünüşü olsun çok farklı bir stil ile öne çıkıyor. Sanki üst üste iki eşarbın birleşmesi ile oluşmuş bu modeli incelemeniz için sizlere birde galeri hazırladık. Yukarıda verdiğim örnek fotoğrafta da gördüğünüz üzere eşarptan daha kalın bir tarz yakalamış. Kalın bone ile bir çok eşarp bağlama modeli de yapılabiliyor, galeride görebileceksiniz. Orta yaş kadınlara çok güzel gidebilecek bir stil olduğunu düşünüyorum.

Emine Erdoğan Bonesi Örnekler

Koyu Sarı Emine Erdoğan Bonesi
Emine Erdoğan Bonesi

Bu kısımda sizler için hazırlamış olduğum 13 farklı örneği vereceğim. Bu şekilde bu boneler hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Farklı stil ile ve farklı bağlama çeşitleri ile dikkat çeken bu boneler, gerek aynı renk eşarp ile gerekse de farklı renk desenli eşarplarla da kullanılabiliyor.

Emine hanım genelde düz renk eşarplar ile bu modeli kullansa da, desenli yada çizgili eşarplar ile de bu boneyi kullandığı oluyor. Galeride gördüğünüz üzere bonenin tarzı da değişebiliyor. Kimisinde boneyi çok kalın tutarken, kimisinde ise daha ince bone görüyoruz. İlk olarak sizlere verdiğim bu iki modeli karşılaştırabilirsiniz. Sarı bone, turkuaz boneye nazaran daha kalın duruyor. İncelemeniz için örnekler galeride mevcuttur, ayrıca Emine Erdoğan bonesi ile ilgili birde video yayımlayacağım. Video da slayt şeklinde tüm bone çeşitlerini bulabilirsiniz, ayrıca bone ile ilgili diğer yazılarımıza da bakabilirsiniz. Farklı eşarp bağlama stilleri ve abiye modelleri gibi bir çok yazı ve galerimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizler bu tarzı nasıl buluyorsunuz, sizce de Emine Erdoğan bonesi çeşitleri orta yaş için güzel mi, lütfen fikirlerinizi yorumda bizlerle paylaşınız.

İlginizi Çekebilir :   2016 Tunik Pantolon İkili Takımlar

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status