En Cesur Saç Modelleri ve Tonları 2019

En Cesur Saç Modelleri ve Tonları 2019

En cesur saç modelleri olarak tercih edilen yanları kazıtılmış üst kısmı uzun bırakılmış saç modellerini konu alacağız. Cesur ve çılgın genç bayanların sadece kullandığı punk saç modelleri moda tekrarı saçlarını bu şekilde kullanmaya devam ediyorlar. İnsanların kendilerine yakıştırdığı her şey moda kelimesine bizler de katılıyoruz.

En Cesur Saç Modelleri ve Tonları
En Cesur Saç Modelleri ve Tonları

Bazı genç kızlar sadece saçlarının bir tarafını kazıtıp diğer bir tarafı uzun bırakıyorlar. Bazende saçların arka kısmını tamamen kazıtıp sadece üst kısımda saç bırakan da oluyor tabi. Fakat biz Bu saç modelleri için gerçekten cesur bayanların yaptırabileceği saç modeller arasında olduğunu biliyoruz. Modellere baktıkça çok cesur olmasına rağmen çok ta güzel olduğunu biliyoruz.

En Cesur Saç Modelleri (Örneklerle)

kazıtılmış bayan saç modelleri 2019
kazıtılmış bayan saç modelleri 2019

Çok farklı kazıtılmış saç modelleri bulunmakta. Bu modelleri yaptırmadan önce saç uzunluğunuz da seçtiğiniz tarzı etkiliyor muhakkak. Özellikle Rihanna bu saç modellerini sıklıkla kullanıyor ve bizlerde çok yakıştığına kanaat getiriyoruz. Bazen saçların yan kısımlarını kazıtmak la bitmiyor birde ince ustura ile kazıtılmış bölgeye bazı görseller yada şekiller uygulanmakta. Bu da çılgınlığın saça vurduğu son noktadır.

En Cesur Kazıtılmış Saç Modelleri 

kısa tarz saç modelleri
kısa tarz saç modelleri

Saç cinsinizin bu modeller için hiç bir önemi yok sadece cesaret isteyen saç modelleri o kadar. İki renk olarak da kullanılan yanları çok kısa önleri uzun saç modelleri var. Bunlar ise ayrı bir mesele.

En Cesur Saç Stilleri 2019 (Örneklerle)

bir kısmı sıfıra vurulmuş saç modeli
bir kısmı sıfıra vurulmuş saç modeli

Bir kısmı tamamen sıfıra vurulmuş saç model en cesur saç modelleri içerisinde karar verilmesi en güç olanıdır, bu modeli düşünürseniz mutlaka yuvarlak bir kafa yapınız olması gerekmektedir, görselde ki gibi tıpkı.

En Cesur Kısa Saç Stilleri 2019

çok kısa cesur saç modelleri
çok kısa cesur saç modelleri

Bu tarz kısa saç modelleri gerçekten çok yakışıyor, ayrıca karar değiştirmeniz durumunda, farklı bir saç stili yaptırmanız durumunda daha kolay yaptırabilirsiniz bu aşamada.

İlginizi Çekebilir :   Muslima Wear Tesettür Abiye 2016
dalgalı cesur saç modeli
dalgalı cesur saç modeli

Benim en beğendiğim model aralarından bu oldu gerçekten dalgalı saça çok yakışıyor, kısa kazıtılmış saç, eğer böyle bir saçınız varsa şiddetle tavsiye ediyorum.

En Cesur Dalgalı Kısa Saç Stilleri 2019

dalgalı sarı cesur saç modeli
dalgalı sarı cesur saç modeli

Dalgalı saçı olanlarda bence şanslı bu model konusunda, üstteki gibi bir model işinizi görecektir, hem aşırı değil hemde en cesur saç modelleri içerisinde bulunuyor.

gri boyalı cesur saç modeli 2019
gri boyalı cesur saç modeli 2019

Yine bu modele özellikle bu renk çok yakışıyor, uçuk pembeyi yada bu rengi şiddetle öneriyorum ayrıca gri renk tonlarına da bakabilirsiniz.

Omuz Hizasında En Cesur Saç Modelleri 2019

omuz hizası cesur saç modeli 2019
omuz hizası cesur saç modeli 2019

Yine bu tarz omuza inen modeller, çok yakıştırıyorum, abartıya kaçmadan sade bir şekilde yan kısmı kazıtılmış omuz hizasına düşen saçlar, bu şekilde bir model düşünebilirsiniz.

uzun cesur saç modeli
uzun cesur saç modeli

Bu model biraz daha uzun olsa da gerçekten çok çarpıcı, ama ben yinede bu kadar uzun modellerden pek hoşlanmıyorum, yine size kalmış.

kısa düz saç modelleri
kısa düz saç modelleri

Yine bu modelde çok kısa olsa da özellikle yuvarlak yüzlü bayanlara çok yakışacaktır. Renk konusunda eğer esmerseniz bu rengi seçebilirsiniz, beyaz tenliyseniz tavsiye etmiyorum.

Aşağıda ki modeli sona sakladım, bu verilecek en radikal karardır, fakat eğer bu şekilde yuvarlak bir kafaya sahipseniz yakışacağını düşünüyorum, en cesur saç modelleri arasında bence en cesuru aşağıdaki modeldir.

3 numara saç modeli
3 numara saç modeli

Bayanlarda şu vardır, kuaföre gidip saç uçlarındaki kırıkların alınmasını söylerler ve sürekli aynadan takip ederler ne kadar kesiyor acaba yoksa biraz fazla mı aldı uçlarından diye. Bu kadar tedirgin koltuğa oturan genç kızların uzun saçlarının yanları tamamen makine ile alın yaza kazıtın demesi cesaret isteyen bir model olduğundan en cesur saç modelleri arasında bulunmakta.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status