En Çok Sevilen 2017 Armine Eşarp Modelleri

En Çok Sevilen 2017 Armine Eşarp Modelleri

Armine eşarp 2017 ilkbahar yaz koleksiyonu içerisinde en çok sevilen ve beğenilen ipek eşarp modellerini sizler için derledik. Yaz gelmeden trend olan bu eşarp modelleri, desenleri ve renkleri ile kendini size de çok sevdirecek.

Armine 2017 Eşarp Modelleri

İşte birbirinden güzel desenlere ve renklere sahip kaliteli ipek eşarp modelleri Armine Eşarp.

Armine 2017 Eşarp Modelleri 8

Eşarpta Osmanlı Etkisi

Osmanlı motiflerini ya da Osmanlı’yı çağrıştıran her bir parçayı seven tesettürlü bayanlar için tarihle modayı ve renkleri bir arada bulabileceğiniz bir eşarp modeli. Kaftanlar, tuğralar, Osmanlı motiflerine sahip kumaşlar ve ışıltılı takı desenlerinin bulunduğu bu eşarpta desenlerden çok ilk bakışta renklerin güzelliği dikkatimizi çekiyor. Ancak desenine hayran olup renkleri bana göre değil diyenler için de Armine eşarp, desenlerini farklı renk kombinasyonlarıyla hazırlamayı ihmal etmiyor.

 

Geometri ve Renklerin Eşarpta Buluşması

Armine 2017 Eşarp Modelleri

Geometrik desenlere eşarp modellerinde her sezon rastlıyoruz. Kimi zaman modern duruşun kimi zaman da ofis şıklığının tamamlayıcısı geometrik desenli ipek eşarplar, hemen hemen her tesettürlü bayanın dolabında yer alıyor. Armine yeni sezon eşarp modellerinde, geometrik desenlere geniş yer verirken farklı renk kombinasyonlarıyla da eşarp modellerini çeşitlendiriyor.

 

Vazgeçilmeyen Kuş Tüyü Eşarp Deseni

Armine 2017 Eşarp Modelleri 111

Uzun yıllardır en sevilen desenlerden biri olan kuş tüyü deseni 2017 eşarp desenleri arasında yine başı çekiyor. Birbirinden farklı konumlandırılarak ve renklendirilerek hazırlanan kuş tüyleri, eşarp modellerine çok yakışıyor.

İşte 2017’nin en sevilen Armine eşarp modelleri arasında yer alan geometrik desenli eşarplar, kuş tüyü desenli eşarp, Osmanlı motifleri barındıran eşarp ve etnik desenli eşarp kolay kombin özelliği ile sizlerin bahar ve yaz aylarında kurtarıcınız olacak. Armine eşarp, kolay bağlanan ipek eşarpları ile tesettür giyim için önemli bir eşarp markasıdır.

İlginizi Çekebilir :   Armine 2016/17 Sonbahar Kış Koleksiyonu
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status