En Çok Sevilen Levidor İpek Eşarp Desenleri

En Çok Sevilen Levidor İpek Eşarp Desenleri

İthal eşarp modelleri içinde yükselen iki eşarp markası var. Bunlardan biri de Levidor. 2017 Levidor eşarp modelleri ilkbahar yaz koleksiyonlarının dışında en çok satan ipek eşarp desenlerini sizlerle paylaşmak istedik. Aslında Levidor eşarp modelleri içinde hemen hemen hepsi çok beğenilen eşarplar arasında yer alıyor. Ancak bazıları elbette öne çıkıyor.

Levidor Ithal Eşarp Modelleri 2017 10

Mor ve siyahın uyumunu beğenen tesettürlü bayanların hemen ilgisini çeken bu güzel eşarp için tasarlanan desen hat yazılarını anımsatan etnik desenleri ile kendini en çok satan ipek eşarplar kategorisinde buluyor. Bu şık Levidor twill ipek eşarp fiyatı kargo dahil 69.90 TL olarak satışa sunuluyor. Leke ve su tutmayan Levidor eşarplar, vücuda zararlı hiç bir kanserojen madde de içermiyor.

Levidor Ithal Eşarp Modelleri 2017 1

Baharın gelmesiyle açan çiçek desenleri Levidor ipek eşarplarda da sıkça kullanılan desenler arasında; ancak Levidor yorumuyla. Çiçek desenli Levidor ipek eşarplar 2017 ilkbahar yaz eşarp koleksiyonları içinde en çok sevilen ipek eşarp desenleri arasında yerini koruyor.

Levidor Ithal Eşarp Modelleri 2017 9

Aker, Armine gibi büyük eşarp markalarının 2017 eşarp desenleri arasında yer alan üçgen geometrik şekilli eşarp desenlerini Levidor da kendine özgü bir tasarımla 2017 eşarplarına işlemiş.

Çiçek desenlerinden sonra en çok kullanılan eşarp desenlerinden geometrik desenlerde bu sene üçgenler başı çekiyor gibi görünüyor. Levidor en çok satan ipek eşarp desenleri arasında yer alan bu güzel desenli ve renkli ipek twill eşarp, hem spor hem klasik kombinler için seçebileceğiniz eşarp desenleri arasında gösteriliyor.

Hepsini tek tek incelemeden sizleri Levidor un en çok sevilen yani en çok satan ipek eşarp desenleri ile baş başa bırakalım. Zira ithal eşarp markaları arasında Levidor zaten çok sevilen bir eşarp markası.

İlginizi Çekebilir :   Büyük Eşarp Bağlama Tekniği
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status