Eşarbı Şal Gibi Bağlama Tekniği Video

Eşarbı Şal Gibi Bağlama Tekniği Video

Arkadaşlar şimdiye kadar yazdık, çizdik, yeri geldi görseller ile, yeri geldi uygulamalı şekilde videolar ile eşarbı şal gibi bağlama tekniği hakkında bilgiler verdik. Ancak bu sefer sıkı durun, aynı videoda birbirinden farklı tarzlarda 7 farklı eşarbı şal gibi bağlama tekniği vereceğim.

Bir çok farklı eşarp bağlama seçeneği olsa da, herkesin yaptığı ve beğendiği tarzlar birbirinden ayrı. Hal böyle olunca da bir çok ünlünün yada youtuberların yaptığı tarzları benimsiyor. Bende zamanım elverdiğince bu tarzları derleyip siz değerli okurlarımla buluşturmaya gayret gösteriyorum.

Eşarbı Şal Gibi Bağlama Tekniği ve Uygulamalı Videosu

Eşarbı Şal Gibi Bağlama

Yazımın sonunda vereceğim video ile 7 farklı eşarbı şal gibi bağlama çeşitlerini görebilirsiniz. Bu çeşitlerden dilediğinizi deneyebilirsiniz, gayet kolaydır, dikkatli bir şekilde uygulayarak sizde yapabilirsiniz. Bunların dışında yine daha önce vermiş olduğum eşarbı şal gibi bağlama ve diğer bağlama modellerine alttaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eşarbı Şal Gibi Bağlama Tekniği Nasıl Yapılır

Çok farklı modeller olduğu kesin, dünyanın farklı Müslüman coğrafyalarında uygulanan modellerden seçmeler sunmaya çalıştım. Yazı sonunda ki videoyu izledikten sonra daha fazla eşarp bağlama modeli görmek isterseniz bu linklere tıklayıp fazlasına ulaşabilirsiniz.

Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları için Tıklayınız

2018 Eşarp Bağlama Modelleri için Tıklayınız

Lazer Şal Bağlama Modelleri için Tıkla

15 Adet Resimli Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

Suna Yurtalan Eşarp Bağlama Stili

Şalı Eşarp Gibi Bağlamak için Tıklayınız

Eşarbı Şal Gibi Bağlama Uygulama Videosu

Eşarbı Şal Gibi Bağlama Tekniği Uygulamalı
Eşarbı Şal Gibi Bağlama Tekniği

Yazı sonunda paylaştığım 7 farklı eşarbı şal gibi bağlama tekniklerini inceleyebilirsiniz. Umarım bu çeşitler işinize yarar, video açıklayıcı olmuştur. Yorumlara beğendiğiniz şal bağlama, eşarp bağlama çeşitlerini yazarsanız bizleri de aydınlatmış olursunuz. İstediğiniz yada sevdiğiniz stilleri bizlere ulaştırarak sizde bu konuda bizleri aydınlatabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda eşarp bağlama modelleri paylaşabilirim.

İlginizi Çekebilir :   Eşarp Bağlarken Hata Yapmayın

Eşarp yapma modelleri, eşarp bağlama modelleri oldukça fazla. Bunlardan biri de kare eşarbı şal şeklinde bağlamak. Yani ipek eşarpları bağlarken önce üçgen yapıp çene altından bağlayarak değil de direk bir kenarını başa alarak çene altından bağlayarak tamamlamak şeklinde bağlayabilirsiniz. Kulağa tuhaf gelse de oldukça sık kullanılan bir eşarp bağlama modeli oldu. Videoda da izleyerek ne kadar kolay yapıldığını da anlayabilirsiniz. Aşağıda ki videodan eşarbı şal gibi bağlama tekniklerine ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status