Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları

Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları

Eşarp bağlamak yeni kapananların zannettiği kadar zor bir iş değildir. Sadece eşarp kafadan kaymasın diye bir bone bağlamak ve yapıldığında yüzde düzgün duran, şekle giren bir eşarp bağlamak gerekir. Bunun için de kimileri ipek eşarp tercih eder kimileri de rayon eşarpları yaparken daha rahat eder. Bu yazımızda sizlere eşarp bağlamanın püf noktaları hakkında bilgi vereceğiz.

İğneli ya da iğnesiz eşarp yapmak da yine size kalmış. Eşarbın bozulmasına mahal vermemek adına iğne kullanmak en iyisidir. Ancak iğne kullanmadan yapılan eşarp için de sıkı bir düğüm atmak yeterlidir. Eşarbın ilk yapıldığı gibi durması için de hem kafanın üstüne hem de kulakların biraz üstünde kalan kısımlara da birer iğne takabilirsiniz.

Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları ve İnceleme

Gençler Için Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları
Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları

Bu videoda üç farklı eşarp bağlamanın püf noktaları hakkında verilmiş harika bilgiler var. İlkinde güzel bir topuz yapıp boneyi taktıktan sonra eşarbı ikiye katlayıp yüzünüzü ortalayarak yerleştirin. Sol uç kalacak şekilde sağ ucu soldan arkaya doğru boynunuzu saracak biçimde dolayın ve ucunu sol uçla birleştirerek sıkı bir düğüm atın. Arkada kala kısımları isterseniz giysinizin içine sokabilirsiniz. Önde kalan kısımları düzeltin ve eşarp iğnesiz olarak yapıldı.

Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları çeşitli
Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları çeşitli

İkinci videoda ise; rahat bir kullanımı olan bir eşarp bağlama modeli gösteriliyor. Yine eşarp bağlamak için hazırlıklarınızı bitirince eşarbı yerleştirin. Sağ ve sol ucu boynunuzu saracak şekilde çapraz olarak arkada birleştirip sarkan eşarp ucunun altından sıkı  bir düğümle bağlayın. Eşarp ucu sırtınıza doğru sarkmasına izin verin. Ön tarafı düzeltin ve eşarp yapıldı.

Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları Uygulamalı Video

Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları
Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları

Sizlere sunmuş olduğum bu videoda eşarp bağlamanın püf noktaları hakkında bilgi edinebilirsiniz, çok pratik eşarp bağlama modelleri var. Bu eşarp bağlama modelleri ile kolayca eşarbı bağlamak mümkün. Bunların yanı sıra başka yazılarımda da verdiğim eşarp bağlamanın püf noktaları uygulamalı anlatımlara bakabilirsiniz. Bu eşarp bağlama modellerini anlattığım diğer yazılarımı yazı sonunda size link halinde sunacağım. Sizlere en güzel ve en kolay eşarp bağlama modellerini sunmaya devam ediyoruz.

İlginizi Çekebilir :   Aker Sonbahar Kombin Önerisi

2018 Eşarp Bağlama Modelleri için Tıklayınız

Lazer Şal Bağlama Modelleri için Tıkla

15 Adet Resimli Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

Suna Yurtalan Eşarp Bağlama Stili

Şalı Eşarp Gibi Bağlamak için Tıklayınız

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status