Eşarp Bağlarken Aksesuar Kullanımı

Eşarp Bağlarken Aksesuar Kullanımı

İster günlük hayatta olsun ister özel gün ve davetlerde olsun bayanların vazgeçilmez aksesuarları vardır. Kimi bayanlar saat takmadan dışarıya adım atmazken kimi bayanlar da ışıltılı, pırıltılı taşlarla bezenmiş bir broşu eşarplarında taşımak isterler. Bu yazımın sonunda vereceğim eşarp bağlarken aksesuar kullanımı videosu ile birbirinden farklı 4 model göreceksiniz.

Eşarpta bir aksesuar kullanmak istenirse mutlaka düz renkli eşarp tercih edilmelidir. Desenli eşarpların üzerinde aksesuar kendini gösteremeyecektir. Bu nedenle eşarp iğnesi ya da broş düz renk eşarplarda daha güzel ve tam bir aksesuar olarak görünecektir.

Eşarp Bağlarken Aksesuar Kullanımı İpuçları

Eşarp Bağlarken Aksesuar Kullanımı Nasıl Olmalıdır
Eşarp Bağlarken Aksesuar Kullanımı

Aksesuar deyince sadece eşarp üzerine takılan eşarp iğneleri, eşarp mıknatısı ya da broşlar akla gelmemelidir. Bir güneş gözlüğü de eşarp üzerine konulduğunda aksesuar havası verilebilir.

Videoda da anlatıldığı üzere düz renkli eşarp çene altından orantılı bir şekilde iğnelenir ve bir ucu boynun arkasında dolandırılarak diğer uzun uçla bağlanır. Üzerine bir broşla eşarp bağlama işlemi tamamlanır. Broşun boyutu ve üzerindeki taşlar, renkleri de gideceğiniz yere ve giydiğiniz kıyafete göre değişiklik göstermelidir.

Eşarp Bağlarken Aksesuar Kullanımı Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Eşarp Bağlarken Aksesuar Kullanımı Nasıl Olur
Eşarp Bağlarken Aksesuar Kullanımı

Çok farklı bir video ile karşınızdayız, videodaki siyahi hanımefendi Londra’da yaşıyor ve oradaki siyahi Müslümanların eşarp bağlarken aksesuar kullanımı yerine eşarp bağlama biçimini çok farklı yaptıklarını gösteriyor. Gerçekten çok hayrete düşeceğiniz, şaşılacak modeller var. Belki de bu modellerden birisini stilinize ekleyebilirsiniz.

Eşarp Bağlarken Aksesuar Kullanımı
Eşarp Bağlarken Aksesuar Kullanımı

Şahsen benim de çok beğendiğim farklı olduğu kadar değişik eşarp bağlama uygulamaları ile dikkat çeken bu modeller. İnanın bu eşarp bağlama modelleri ile daha önce sokaklarda hiç karşılaşmamışsınızdır. Bunların yanı sıra daha önceden vermiş olduğum eşarp modellerine de göz atabilirsiniz. Eşarp bağlarken aksesuar kullanımı konusundan farklı olarak aşağıda 5 adet link vereceğim.

İlginizi Çekebilir :   Gülsoy Parlak Şal Modelleri

2018 Eşarp Bağlama Modelleri için Tıklayınız

Gülsüm Elkhatroushi 2 Renkli Eşarp Bağlama Videosu

15 Adet Resimli Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

Gülsüm Elkhatroushi Türban Stili

Şalı Eşarp Gibi Bağlamak için Tıklayınız

Eşarp bağlarken aksesuar kullanımı nasıl olmalıdır, yada aksesuar kullanmadan nasıl eşarp bağlanabilir, tüm bu soruların cevaplarına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz. Lütfen bu eşarp bağlama modeli hakkında ki yorumlarınızı esirgemeyiniz.

( son güncelleme : 16/11/2017 )

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status