Eşarp İğne Modelleri Nasıl Kullanılır?

Eşarp İğne Modelleri Nasıl Kullanılır?

Yeni kapananlar için moda olan şal bağlama hele de eşarp iğnesi kullanılmadan yapılan şallar büyük avantaj. Ancak örtünme ayetine uymak kaydıyla. Çünkü kimi bayanlar şalı iğnesiz takıyor ama kulakları ve özellikle boynu açıkta kalıyor. Eşarp iğne modelleri son yıllarda çeşitli modelleri ile dikkat çekiyor. Örtünme ayeti sadece saçların kapanması için değildir Boynun da örtünmesi gerekir. Tesettür ile ilgili ayetler yazımıza göz atabilirsiniz.

Eşarp iğne modelleri incelemesi

incili Eşarp Iğne Modelleri
eşarp iğne modelleri

Eşarp bağlarken de biraz profesyonel olanlar için eşarp iğne modelleri kullanmadan başörtüsü yapmak kolay gelebilir. Ama tercihen eşarp bağlarken iğne takmaktır. Eşarp iğne modelleri her yıl çeşitli modelleri ile dikkat çekiyor, bu modeller rozet şeklinde yada başı toplu iğne gibi renkli çeşitlerle sunulabiliyor. Her yıl taşlı, incili, süslemeli gümüş modeller ile çeşitlilik gösteriyor.

Renkli Taşlı Eşarp Iğne Modelleri
eşarp iğne modelleri

Gün boyunca hareket halindeki başımızın üzerinde duran türban iğne olduğunda daha sabit olacak ve rahat ettirecektir. Eşarp bağlama videolarını da dikkatlice izlerseniz eşarp bağlarken çene altından bir toplu iğne ile tutturmak mümkün. Yeni kapananlar için bu iğne yerine küçük çatal iğneler kullanılabilir. Hatta hacdan gelen renkli ve küçük broş gibi ama çatal iğne mantığı ile üretilen iğneler de yine kullanılabilir.

Eşarp iğne modelleri Galeri

eşarp iğne modelleri
eşarp iğne modelleri

Eğer kulak üstünde oluşan kabarık kısmı iğnelemek istiyorsanız Firdevs markası çok fazla geçtiği için Firdevs iğne diyeceğim iğnelerden takabilirsiniz. Böylece hem eşarp başınızdan kaymaz hem de şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Eğer bu iki kenara yine toplu iğnelerden sade bir biçimde taktıysanız eşarbı bağlama yerinden bir broşla tutturabilirsiniz. Bunun için de mutlaka düz renk bir eşarp kullanmalısınız. Aşağıda sizler için hazırlamış olduğum eşarp iğne modelleri arasından seçtiğim modelleri görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Aker Tarçın Ekru Kombin Önerisi

Eşarp ve Şal İğne Modelleri ve 36 Adet Model için Tıklayınız

( son güncelleme : 08/10/2017 )

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status