Eşarp ve Şal İğneleri Modelleri

Eşarp ve Şal İğneleri Modelleri

Bu yılın modası farklı eşarp ve şal iğneleri olacak. Eşarp ve şal modelleri olduğu kadar onları örterken kullandığınız aksesuarlar da büyük önem taşır. Bu aksesuarlar arasında eşarp iğneleri, toplu iğneler, çatal iğneler, eşarp mıknatısları, şal iğneleri bulunur. Son zamanlarda kendin yap stili çok fazla olduğu için kendi şal iğneni kendin yap da bunlara dahildir. Şal iğne aparatları içine uygun gelecek şekilde etamin kumaş üzerine istenilen desen işlenip şık ve kişiye özel şal iğneleri üretilir. Bu yazımda tüm eşarp ve şal iğneleri modellerine örnekler vereceğim.

Screenshot 2017 01 08 16 09 24 1

Taşlı Eşarp İğneleri

Eşarp’ta kullandığınız aksesuarlar bu yıl çok ön plana çıkıyor. Özellikle benim en çok beğendiğim parlak taşlı eşarp iğneleri bunlardan birisi, çok şık gözüken özellikle tek renk eşarplarda kullanabileceğiniz taşlı eşarp iğneleri ile bu yıl ki modaya uyum sağlayabilirsiniz. Eşarp ve şal iğneleri arasında en çok tercih edilen taşlı eşarp iğnelerini sizler de görünce bana hak vereceksiniz.

Mıknatıslı Eşarp İğnesi

Eşarp ve şal iğneleri modelleri arasında en pratik kullanımı olan ve çok şık olan mıknatıslı eşarp iğnesi ile iğne gerekmeden eşarpınızı bağlayabileceksiniz. Çok yeni bir ürün olan mıknatıslı eşarp iğnesi, pratik ve çok kullanışlı olarak öne çıkıyor. Ayrıca mıknatıslı modellerde dijital baskılar da mevcut, bu modellerden birkaçını sizler için paylaşacağım.

Zincirli Eşarp İğnesi

Son bir kaç yıldır modada olan zincirli eşarp iğnesi eşarp ve şal iğneleri içerisinde en ağır modellerden birisidir. Ben genelde orta yaş ve üstü kadınlara yakıştırıyorum bu modeli, çok gösterişli zincirli olan bu model eşarplar için çok güzel bir aksesuar olarak dikkat çekiyor. Bir kaç model sizlerle paylaşacağım umarım beğenirsiniz, lütfen yorumlara düşüncelerinizi paylaşınız.

Eşarp Firketesi

Eşarp ve şal iğneleri modellerinin en bilinmeyeni eşarp firketesi, aslında kolay kullanımı ile öne çıkan eşarp firketesi nedense çok tercih edilmiyor. Eşarp firketesi iğne olmadan kullanılıyor kanca mantığı ile düşünebilirsiniz, çok kullanışlı bir model olmakla beraber çokta şık duruyor. Sizlere bir kaç model göstereceğim.

 

İlginizi Çekebilir :   Sarar 2017 Eşarp Koleksiyonu

Eşarp ve Şal Broşları

Yine eşarp ve şal broşları çok elit ve ağır görünmekle beraber şal ve eşarba retro bir görünüm kazandırıyor. Aksesuar olarak eşarplar ve şallar ile kullanacağınız bu broşlar genelde ağır giyinen hanımlar tercih ediyor. Gençlere yönelik modeller de olsa da genellikle iş kadınları bu broşları takıyor. Eşarp ve şal iğneleri videosu için en aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bu yazımda bir çok eşarp ve şal iğneleri modellerini vermeye çalıştım, lütfen eşarp ve şal iğneleri hakkında yorum yaparak bizlere katkıda bulunun. Eşarp ve şal iğneleri modelleri videosunu da aşağıda veriyorum. Bir sonra ki konularımda sizlere eşarp nasıl bağlanır hakkında bilgi vereceğim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status