Esmerler için 5 Giyim Tavsiyesi

Esmerler için 5 Giyim Tavsiyesi

Bu yazımızda esmerler için 5 adet birbirinden değerli stil önerisinde bulunacağız. Daha önceden tesettürlü esmer tenli bayanlar nasıl giyinmeli adlı bir yazı yayınlamıştım. Bu yazımda yine esmerler için giyim tavsiyesi vereceğim.

Esmer tenli bayanlar için iyi giyinmenin en önemli koşulu doğru renkleri bir arada kullanmaktır. Ten rengine göre doğru renklerle bir kombin yapmak çok önemlidir, bunun üzerine duracağız.

Esmerler için Giyim Tavsiyesi ve Popüler Stiller

Zarif Tesettür Kombin
esmerler için giyim tavsiyesi

Eğer gardırobunuzu açtığınıza kendinize bir kıyafet yakıştıramıyorsanız, kıyafetleriniz arasından bir kombin oluşturamıyorsanız, yalnız değilsiniz bu yazı tam size göre, sizlere 5 adet tarzınıza fark yaratacak. Bu yazıma ek olarak aşağıda ki görsele tıklayarak tesettürlü esmer tenli bayanlar nasıl giyinmeli konusuna ulaşabilirsiniz.

Tesettürlü Esmer Tenli Bayanlar Nasıl Giyinmeli

Sarı Tonlara Elveda Diyin

Tesettürlü Sarı Renk Kıyafet
esmerler için giyim tavsiyesi

Esmerleri üzerinde çok fazla yakışmayan bir ton olan sarı tonlar, esmerleri sönük göstermektedir. Her kişi için bunu söyleyemem fakat genel olarak böyledir. Ten renginize yakın tonlar da sizi sönük gösterecektir. Bunlar dore renginin sönük tonları ve nude(çıplak) renkler sönük bir görüntü kazanmanıza neden olacaktır.

Bir diğer kötü renk seçimi de grinin tonları olabilir, gri renk esmerleri sönük göstermektedir.

Kırmızı ve Kırmızı Tonları Esmerler için İdealdir

Kırmızı Eşarp Siyah Beyaz Tesettür Kombin

Esmerlere ten renklerini açan canlı renkler giymeleri tavsiye edilir. Turuncu, pudra rengi, mercan rengi ve kırmızı tonları her esmerin dolabında bulunması gereken renklerdir. Bu renkler ile kombin yapmak da kolaydır, özellikle beyaz eşarpla bu renkler çok iyi gitmektedir.

Kırmızı tonlar çok iddialı renkler olmakla beraber, ten renginizi daha canlı gösterecektir.

Siyah ve Bej Rengin Mükemmel Uyumu

Bej Ve Siyah Giysili Esmer Kadın
esmerler için giyim tavsiyesi

Genelde esmerlere siyah renk tavsiye edilmez çünkü ten rengini kapattığı söylenir fakat giyinmeyi bilirseniz, siyah rengi de üzerinize gayet yakıştırabilirsiniz. Fakat siyah tonlarını başörtünüzde tercih etmeniz tavsiye edilmez, daha çok etek, pantolon gibi alt giyimde tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Tozlu Giyim Pratik Şal Modelleri 2018

Başörtü tercihi yaparken de sıcak renkleri tercih etmeyi dikkat edin, özellikle siyah tonları ile birlikte gidebilen siyah renkleri tercih etmeye çalışın. Esmerler için giyim tavsiyesi adlı yazımı anlamınız için aşağıda ki alt başlıkta iki adet renk kombin örneği vereceğim.

Emerler için Giyim Tavsiyesi ve Renk Kombinasyonları

Esmerler Için Kıyafet Renk Seçimiş
esmerler için giyim tavsiyesi

Bu kısmı daha önceki makalemde vermiştim fakat burada da verirsem yararlı olacağını düşündüm. Bu fotoğraflarda göreceğiniz üzere sizin ten renginize göre size yakışabilecek renk kombinasyonları verilmiştir. Bu renkleri beğenirseniz bu renk kıyafetler deneyebilirsiniz.

Esmerler Için Renk öneri
esmerler için giyim tavsiyesi

Parlak Kumaşlar Kullanın

Tesettürlü şalvarlı Kadın
esmerler için giyim tavsiyesi

Parlak kumaşlar renk tonunuzu açacaktır. 2018 modası ile birlikte bir çok koleksiyonda karşılaşacağımız parlak kumaşlar bu yıla damgasını vuracak gibi gözüküyor. Esmer olduğunuz için sizi parlak kumaşlar sizin üzerinizde daha güzel duracaktır.

Zıt Renkler Kullanmaktan Çekinmeyin

Siyah Beyaz Tesettürlü Kombin

Esmerler için giyim tavsiyesi konusunda en önemli konulardan birisi ise zıt renkleri bir arada giyerek bir kombin oluşturmanızdır. İki zıt rengi bir arada giymek teniniz ile bir uyum yakalayacaktır.

Bu renkleri dilediğiniz gibi seçebilirsiniz, beyaz,kırmızı, mavi, pembe renkleri beraber kullanabilirsiniz. Yada üst başlıkta verdiğimiz gibi siyah ve beyaz renklerini bir arada kullanabilirsiniz. Esmerler için giyim tavsiyesi konusunda kontrast zıt renkler size bir dinamizm kazandıracaktır.

Esmerler için giyim tavsiyesi konusu ile ilgili fikir ve eleştirilerinizi yoruma yazabilirsiniz. Esmerler için giyim tavsiyesi konusu için birde video yayınlayacağım. Birde bu konu ile alakalı galeri ve video vereceğim aşağıda ikiside mevcuttur. Siz esmerler için seçtiğim tüm stillere aşağıdaki galeriden ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status