Farklı Modellerde Şal Bağlama Videosu

Farklı Modellerde Şal Bağlama Videosu

Sizlere bu yazımın sonunda vereceğim 4 farklı modellerde şal bağlama  genelde ferace ile kullanılan şal bağlama modellerinden oluşuyor. Şal bağlamak, kolay gibi görünse de farklı modelleri ilk bakışta yapmak zor gelebilir. Hele ki yeni kapanan tesettürlü bayanlar için bu video çok açıklayıcı olacaktır.

Farklı modellerde şal bağlamak, ortamına göre seçildiğinde sizi şık ve rahat bir görünüme ulaştırır. Penye şallar, naylon karışımlı şallardan daha rahat yapılır ve sıcak havalarda daha ferah bir kullanıma sahiptir. Krep şallar ve abiye şallar ise bağlanırken biraz daha zorlasa da özel bir yerlere gittiğinizde şık gösterir.

Farklı Modellerde Şal Bağlama Nasıl Yapılır

Farklı Modeller Ile Şal Bağlama Nasıl Yapılır
Farklı Modeller Ile Şal Bağlama Nasıl Yapılır

Eklediğimiz videoda farklı şekillerde şal bağlama modelleri açıklayıcı bir biçimde gösteriliyor.

Çift taraflı kullanılan iki renkli şal ile, çok değişik bir şal bağlama yöntemini öğreneceksiniz.

Farklı Modeller Ile Şal Bağlama
Farklı Modeller Ile Şal Bağlama Nasıl Yapılır

Önü çapraz bone şal modeli için yapılan şal bağlama yöntemi ise gerçekten çok revaçta. Bu hazır boneler çok şık görünüyor ve her bir renkte sanki farklı bir model gibi görünüyor.

Sözü daha fazla uzatmadan videoyu izleyin derim. Şal bağlama modelleri ile şal bağlamayı çeşitlendirebilirsiniz.

Farklı Modellerde Şal Bağlama Uygulamalı Anlatım

 

Taşlı Farklı Modeller Ile Şal Bağlama
Farklı Modeller Ile Şal Bağlama Nasıl Yapılır

Genelde ferace üzerinde eski tip türbana benzer şal ile yapılan bu 4 farklı model ilginizi çekebilir. Yazı sonunda ki video da vereceğim farklı modellerde şal bağlama uygulaması sizi on yıl önceye götürebilir. Nitekim yıllar önce eskiler hatırlar bu tarz bağlamalar yaygındı ve çoğu kapalı hanımefendi bu şekilde türban bağlardı. Benim dikkatimi çektiği için tekrar o günlere özlem duyduğum için bu şal bağlama modellerini sizler ile paylaşmak istedim.Bu modellerin yanı sıra daha modern, daha yeni şal modelleri görmek isterseniz, diğer yazılarımıza göz gezdirebilirsiniz. Mutlaka sizin ilginizi çeken bir model bulacağınıza eminim. Her yaşa her stili uygun şal yada eşarp bağlama videolarımız bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir :   2018 Tesettür Nişanlık Modelleri

2018 Eşarp Bağlama Modelleri için Tıklayınız

Gülsüm Elkhatroushi 2 Renkli Eşarp Bağlama Videosu

15 Adet Resimli Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

Gülsüm Elkhatroushi Türban Stili

Şalı Eşarp Gibi Bağlamak için Tıklayınız

Farklı modellerde şal bağlama uygulamalı anlatımı için aşağıda vermiş olduğumuz videoyu izleyiniz. Yorumlarınız bizim için değerli olmakla beraber yorum ve görüşlerinizi en alt kısımda ki yorum bölümüne yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status