Farklı Şal Sevenlere: Tuva Şal

Farklı Şal Sevenlere: Tuva Şal

Tuva Şal, her bir şalın zevkle tasarlanıp sizlere sunulduğu o kadar aşikar ki.. Hem rahat hem spor tarzda olan her renkten her zevke hitap eden bu harika şal modelleri, 2017 şal modelleri arasında yine en beğenilenler arasında olacağa benziyor.

Tuva şalların özellikleri sadece rahatlığında gizli değil elbet. Son teknolojiler kullanılarak üretilen bu şalların kumaşların nefes alabilme özelliğine sahip. Böylece nefes alan şal sayesinde bunu takan bayanı terletmiyor, rahat ettiriyor. Zaten bu nefes alma özelliği Tuva Şal markasının en önemli özelliği.

Tuva şal 2017 Modelleri 4

Zengin renk ve desen seçenekleri, Tuva İstanbul tasarımcıları sayesinde özenle ve zevkle tasarlanıyor. Birbirinden güzel desenlerde, kimi zaman zıt renkler birleşiyor kimi zaman da açık ve koyu tonda aynı renkler kullanılıyor.

Desenlerde son yıllarda tekstil sektöründe belki de en fazla dikkat çeken ve kullanılan yaprak ve tüy modelleri yer almakta. Kızılderilileri çağrıştıran yaprak ve tüy desenli tüm kıyafetlerde olduğu gibi şal modellerine de bu desenler çok yakışıyor.

 

Tuva şal modelleri arasında her bayanın zevkine hitap edecek desenler var demiştik. Otantik ve spor modellerin yanında, güllerle bezenmiş hem spor tarzda hem klasik desen seven bayanlar için birbirinden güzel ve şık şal modelleri de bulunuyor.

Karışık renkli şal modelleri ile birden fazla kıyafetle kombin yapabilirsiniz. Bu da Tuva şalların kullanım alanlarını arttırmalarına yardımcı olur.

Tuva şal 2017 Modelleri 3

Çizgili şal modelleri de yine bayanların vazgeçemedikleri desenlerin başında gelir. Özellikle siyah beyaz çizgili desene sahip bir şalı, yaz kış kullanabilirsiniz. Çizgili şal modelleri, hem tunik üzerine hem de klasik etekler üzerine güzel bir şal bağlama yöntemi ile bağlanırsa her ortamda rahatlıkla kullanılabilir hale gelecektir.

Tuva şal 2017 Modelleri 13

İncili Şal Modellerinde Tuva Farkı!

İlginizi Çekebilir :   Kış Aylarına Özel Şal Tasarımları

2016 yılının en moda eşarp şal modelleri arasında yer alan incili şal modelleri 2017 yılında da Tuva şalın koleksiyonlarında yer almaya devam ediyor. Krep kumaştan üretilen incili şal modellerinde bilindiği üzere tek renklerde çalışılıyor. Böylece inciler daha parlak ve görünür hale geliyor. İncili şal modellerinde en beğenilen renkler arasında 2017 yılının en çok tercih edilen rengi mor renk geliyor. Mor renkli eşarp modelleri 2017 yılı koleksiyonlarının hemen hemen hepsinde yer alıyor. İncili şal modelleri özellikle özel gün ve davetlerde, düğünlerde sıklıkla tercih ediliyor.

Tuva şal 2017 Modelleri 7

Bunların yanı sıra Tuva Şal markasına özgü, kendi logolarının bulunduğu şal modelleri, püsküllü şal modelleri ve eteği pullu, payetli, sulu boya efektli olan şal modelleri de sizler için Tuva koleksiyonlarında yerini almış görünüyor. Hemen hemen her renkten, farklı desen ve tasarımlara sahip Tuva şal modelleri 2017 koleksiyonuna bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status