Fatma Sevildi 2015 Tesettür Nişanlık Abiye Modelleri

Fatma Sevildi 2015 Tesettür Nişanlık Abiye Modelleri

Fatma Sevildi, tesettür tasarımcısı ya da tesettür moda tasarımcısıdır. Genç tasarımcılardan olmasıyla dikkat çeken Sevildi, tesettür gelinlik ve nişanlık, abiye modellerini kişiye özel olarak tasarlayan bir modacı. Fatma Sevildi moda evinden hazır gelinlik ya da abiye bulmanız mümkün değil. Bu yazı da Fatma Sevildi’nin 2015 tesettür nişanlık abiye modelleri arasından seçmelere yer vereceğim.

2015 Tesettür Nişanlık Abiye Modelleri İncelemesi

Fatma Sevildi 2015 Tesettür Nişanlık Abiye Modelleri
2015 Tesettür Nişanlık Abiye Modelleri

2015 tesettür nişanlık abiye modelleri genel olarak canlı renkler barındırsa da, mor rengin de hakim olduğu modeller mevcut. Benim çok beğendiğim bu kreasyonu sizlere sunmak için sabırsızlanıyorum. Yazı sonundan bu kreasyondan seçme parçalara ve bu galeriye ait olan videoya ulaşabilirsiniz.

Pembe Fatma Sevildi 2015 Tesettür Nişanlık Abiye Modelleri
2015 Tesettür Nişanlık Abiye Modelleri

2010 yılında açılan moda evi kısa sürede tanınan ve rağbet gören bir yer olmuştur. Bunun tek sebebi de Fatma Sevildi’nin gelin adayları bayanların hayallerine göre trendleri de göz önünde bulundurarak özel günlerinde tasarımlarını yapmak. Sadece ülkemizde değil başta Arap ülkeleri olmak üzere Fransa , Hollanda, Almanya ve Belçika gibi Avrupa ülkelerinden de sipariş alan moda tasarımcısı, resmi internet adresinden gelinlik modellerinden gelin başı modellerine kadar aklınıza gelebilecek her türlü soruya cevap da veriyor.

2015 Tesettür Nişanlık Abiye Modelleri Galerisi

2015 Tesettür Nişanlık Abiye Modelleri Fatma Sevildi
2015 Tesettür Nişanlık Abiye Modelleri

2015 Tesettür nişanlık abiye modelleri Fatma Sevildi farkıyla tüm seçme tasarımlara aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bir çok farklı tasarımlarla dikkat çeken bu kreasyon da farklı renkler de bir çok model görebilmeniz mümkün. Genel olarak canlı parlak renklerin tercih edildiğini söylemek mümkün, ayrıca bu kreasyona hakim olan renkler ise açık renkler. Fuşya renginden tutun açık yeşil, turkuaz renklere kadar 2015 tesettür nişanlık abiye modelleri görmek mümkün. Yazı sonunda bu nişanlık abiye modelleri için yayınlayacağım videoyu mutlaka izleyin.

İlginizi Çekebilir :   2017 Gelin Ayakkabı Modelleri

2017 En Güzel Tesettür Nişanlık Modelleri için Tıklayınız

( son güncelleme : 02/10/2017 )

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status