Fatma Sevildi 2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

Fatma Sevildi 2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

Fatma Sevildi, ülkemizin genç moda tasarımcılarından biri. Ancak genç olmasına rağmen tesettür gelinlik, nişanlık ve kına gibi özel gün ve geceler için hazırladığı özgün tasarımları ve modelleri ile adından söz ettiren bir moda tasarımcımız.

2010 yılından günümüze hizmet veren Fatma Sevildi Modaevi, Haute Couture yani kişiye özel tesettür nişanlık, gelinlik ve abiye elbise modelleri için çalışmakta. İngiltere’de 2011’de yapılan bir elbise yarışmasında finalist olan Fatma Sevildi, eğitimini aldığı mesleğine de çocukluktan beri aşık. Özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Sevildi’nin tesettür gelinlik, tesettür nişanlık ve tesettür abiye modelleri için şehir dışından gelip tasarlatan gelin adayları oldukça fazla.

2017 tesettür gelinlik modasında vazgeçilmez olarak kabul edilen prenses gelinlikler, kuyruklu gelinlikler, pelerinli gelinlikler ve dantelli, üç boyutlu gelinlikler başı çekiyor. Elbette gelin adaylarının bir kısmı da sade ama şıklıktan yana tercihini yapıyor.

Fatma Sevildi 2017 Tesettür Gelinlik Modelleri 3

Fatma Sevildi’yi diğer gelinlik tasarımcılarından ayıran en önemli özellik, kişiye özel tesettürlü gelinlikler tasarlamasıdır. Gelin adayının hayalindeki gelinlik için en ince ayrıntıya kadar tasarım yapılır.

2017 tesettürlü gelinlik modelleri arasındaki pek çok detay bu gelinliklerde de olsa da kişiye özel çalışıldığı için 2017 gelinlik modasında olmayan detaylar da olabilir. Tasarım gelinlik modelleri haricinde Fatma Sevildi’nin kendine özgü tasarladığı tesettür gelinlik modelleri de gelinlik modasını takip eden kendi tasarımlarıdır. Müşteri ister bu gelinlikleri direk alabilir ya da üzerinde değişiklik yaparak zevkini gelinliğine yansıtabilir.

Fatma Sevildi 2017 tesettür gelinlik modelleri içinde pelerinli gelinlik modelleri, nakış işlemeli gelinlik modelleri, üç boyutlu gelinlik modelleri, dantel işlemeli gelinlik modelleri ağır basmaktadır. Kimi gelinlik modelinde gold detaylar kullanan Sevildi, gelinlerin isteğine göre gümüş de kullanarak gelinlikler tasarlıyor.

Fatma Sevildi 2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

 

İlginizi Çekebilir :   Gamze Özkul Tesettür Abiye Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status