First Lady Çift Katlı Şifon Eşarp Modelleri

First Lady Çift Katlı Şifon Eşarp Modelleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın taktığı iki eşarbın üst üste duruyormuş gibi göründüğü çift katlı eşarplara ‘First Lady Eşarp’ deniliyor. Emine Erdoğan’ın şık ve güzel giyinmesinin yanında eşarp modeli de oldukça çok konuşulan bir konudur. Kendisine çok yakışan çift katlı eşarp modellerini gerçekten çok güzel taşıyor. Seçtiği renkler, kıyafet kombinleri ve aksesuarları her seferinde tam puan alıyor. Sadece tesettüre uygun iyinmiyor üstüne şık ve zarif görüntü veren tam bir first lady olduğunu hatırlatıyor.

Sayın Emine Erdoğan’ın eşarp modeli, sıra dışı ve kendisine çok yakışan bir model olmakla birlikte bu eşarp modelini nasıl yaptığı, nasıl bağladığı da bir süre konuşulmuştu.

Çift katlı şifon eşarplar, iki kat şifon eşarbın üst üste dikilmesiyle elde ediliyor. Yani farklı renkte iki şifon eşarp üst üste konulup sadece kenarlarından birleştirilerek dikiliyor. Ancak isterseniz aynı renkte iki şifon eşarp da yine aynı yöntemle birleştirilebilir. Yani yine çift kat ama aynı renkte şifon eşarp modeli ortaya çıkar.

Çift katlı şifon eşarp bağlamasına gelince; eşarbın bir köşesinden tutun ve karşı köşesine kadar iki eşarp arasından geçirin. Yani iki farklı renkte iki katlı eşarp elde edin. Yaptığınız bu üçgeni bone bağladığınız başınıza alarak eşarbı bağlayın. Önünde iki kat şifon eşarp önü olacaktır. Farklı renkte olan çift katlı first lady eşarp modelinin istediğiniz tarafını kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Bonjela Eşarp Modelleri 2017
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status