Gamze Özçelik Tesettür Paylaşımları

Gamze Özçelik Tesettür Paylaşımları

Gamze Özçelik tesettür ile yaptığı paylaşım ile merak uyandırdı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dua isteyen Gamze Özçelik tesettür ile çektiği fotoğrafını paylaştı.

İnstagram hesabından yaptığı paylaşımla Miraç kandilini kutlayan Gamze özçelik, bir de dua istedi. Daha önce bir çok sebeple gündeme gelen Gamze Özçelik bu paylaşımla bazı kesimlerden tepki de çekti.

Gamze özçelik Tesettür
Gamze özçelik Tesettür

Gamze Özçelik Tesettür Paylaşımına Eklediği Not

Gamze özçelik Sınıfı Ziyareti

Öte yandan Gamze Özçelik bu paylaşımını şu sözler ile süsledi. “Alemlerin nuru, yolumuzun güneşi Efendimiz, Ya Resulallah sevdan sevdamız, yolun yolumuz. Rabbim, yolumuzu kolaylaştırsın, ayaklarımızı sabit kılsın. Miraç Kandili hayırlara vesile olsun.” Son olarak da bu sözlere ilave Dua edin canlar, çok istiyorum. Ucunda rızaya bir adım daha yaklaşmak var sözlerini ekledi.

Gamze Özçelik Tesettür Paylaşımına Yapılan Yorumlara Tepki Gösterdi

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepki çeken ünlü manken ve oyuncu Gamze Özçelik tepki gösterdi. Bu tepkilere karşın instagram hesabına Ganalı çocuklarla çektirdiği fotoğrafı koyan Gamze Özçelik, tepkilere bu cümlelerle yanıt verdi;

”Bir dua ettik, bir dua istedik ortalık karışmış. Yapmayın böyle. Herşey insana dair. Biz yolumuzda samimi olalım bize yeter.”

Gamze özçelik Yardım Kuruluşları
gamze özçelik tesettür

Gamze Özçelik Gönüllü Yardım Çalışmaları

Bir süredir gözlerden uzak bir yaşam yaşayan Gamze özçelik, son zamanlarda gönüllü yardım çalışmaları yapıyor, ilk olarak kendisini şu sözlerle ifade ediyor.

“Kendime Ocak 2016’yı doğum zamanı olarak belirlemiştim.  Yani 1 yaşında bile değilim aslında 😉 Bu dünyada bir tane bile kalbe iyi manada dokuna bildi isem eğer ne mutlu bana. Üzdüklerim içinse gerçekten özür dilerim.”

Gamze özçelik Tesettüre Mi Girdi

Gamze Özçelik Tesettür Paylaşımları ve Fotoğrafları

Son zamanlarda dikkat çeken paylaşımlar yapan Gamze Özçelik Mevlana’dan, Şems’de, ayetlerden alıntılar yaparak insta da paylaşımlar yapıyor. Bu fotoğrafları sizler için derledim. Büyük bir değişim geçiren Gamze Özçelik 2016’da yeniden doğduğunu söylüyor. Sürekli yardımlaşma faaliyetlerine katılan Gamze Özçelik, bu fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşıyor.

İlginizi Çekebilir :   Tozlu Giyim Yelek Modelleri 2018
Gamze özçelik Halep
Gamze özçelik Halep paylaşımı

Sizler için derlediğim fotoğraflarını burada paylaşacağım. Ayrıca video sonunda Gamze Özçelik tesettür paylaşımları ile ilgili bir de video paylaşacağım. Yorum kısmına konu ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Gamze özçelik Insta Paylaşımı Gamze özçelik Kandil Mesajo Gamze özçelik Mevlana Paylaşımı Gamze özçelik Paylaşımları Gamze özçelik şems Tebrizi Sözü Gamze özçelik Tesettür Paylaşımı Tepki çekti Gamze özçelik Tesettür Paylaşımları şaşırttı Gamze özçelik TesettürlüGamze özçelik Tesettüre Girdi

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status