Geometrik Desenli Eşarp Modelleri 2017

Geometrik Desenli Eşarp Modelleri 2017

Tesettür giyimde ön plana çıkan geometrik desenler, yalnızca başörtü olarak kullanılmamaktadır. Kapalı bayanlar dışında birçok bayan da geometrik desenli modelleri fular olarak kullanmaktadır. Bu sayede kıyafetlerini daha hareketli bir biçime bürünmesi amaçlanmaktadır.

Eşarp tesettür giyimin olmazsa olmaz parçasıdır. Rahat takıp çıkartılabilme özelliği her tesettür bayan tarafından tercih edilmesine sebeptir. Başörtülerde kullanılan farklı desen ve çizgiler ise, eşarpları daha güzel bir görünüme kavuşturmaktadır.

Hemen hemen her markanın hazırlamış olduğu koleksiyonlarda geometrik desenlere sıkça yer verilmektedir. Tesettür modasını takip eden giysi dolabını buna göre dizayn eden tüm bayanlar da geometrik desenli eşarpları tercih etmektedir. Hem gösterişten uzak, sade ve şık görünmek için kullanılabilir hem de kullanılan renklere göre daha çarpıcı bir duruma sokulabilir. Son yıllardaki tasarımlarda görülen eşarp modelleri 2017 yılında da geometrik çizgiler doğrultusunda hazırlanmıştır.

Geometrik Desenli Eşarp Modelleri 2017 8

Hangi Renklerle Hazırlanır?

Geometrik desenli eşarp modelleri 2017 yılında diğer yıllara oranla daha cesur şekilde kullanılmaktadır. Genel olarak birbirlerine uyumlu renklerden oluşturulmaya dikkat edilen çizgiler, bu yıl zıtlıkların uyumlu bir bütün haline sokulması için de kullanılmaktadır. Siyah üzerine turuncu çizgiler, mavi üzerine sarı desenler, açık yeşil üzerine pembe tonlarda çizgiler kullanıldığı tasarımlar göze çarpmaktadır. Geometrik desenler bir renk cümbüşü içerisinde sunulmaktadır.

Modaya uygun giyinmek isteyen tesettürlü hanımlar; bu yıl gold, sarı ve füme renklerini giysilerinde ve başörtülerinde sıkça kullanmalıdırlar. Bu renklerin yanı sıra lacivert ve borda tonlarındaki desenler de göze çarpmaktadır. Ancak siyah ve beyaz uyumundan bu yıl da vazgeçilmemiştir. Birçok kıyafetle uyum sağlayan, kurtarıcı bir parça olarak siyah üzerine yapılmış değişik beyaz geometrik şekiller ile hazırlanmış tasarımlar yine yılın eşarp modelleri arasında yerini almıştır.

İlginizi Çekebilir :   Bedenli Çıtçıtlı Şal Modelleri 2017

Bu yıl geometrik desenli eşarplarda kullanılan renkler herhangi bir sınıra bağlı kalınmadan kullanılmıştır. Eşarp modelleri bu kadar hareketli olduğu için, kombin yaparken dengeyi sağlayabilmek adına seçilen kıyafetler daha sade olabilir. Bu sayede uyumlu bir görüntü oluşturulabilir.

Geometrik Desenli Eşarp Modelleri 2017 7

Modası Geçer mi?

Eşarplar her yıl yenilenen trendlere göre hazırlanmaktadır. Şıklık yarışına giyen tesettürlü bayanlar ise modern bir görünüme kavuşmak için yeni ve moda olan parçaları dolabına katmayı ister. Ancak her yıl dolap yenilemek çoğu bayan için can sıkıcı bir durum olmaktadır. Bu yüzden aldığı parçaların zamansız olmasını, modasının geçmemesini dileyen bayanlar geometrik desenli başörtüleri gönül rahatlığı ile gardıroplarına ekleyebilirler. Çünkü değişik desen ve renkleri içerisinde barındırarak hazırlanan tasarımlar, her kıyafet ile uyum sağlaması açısından her yıl revaçta olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status